6280 ön camera

Sponsorlu Bağlantılar

aacemm

Üye
    Konu Sahibi
6280 ön camera
6280 ön kamerayı çalıştıracak bi program biliyomusunuz ????

GS77

Üye
Bana Da Lazim Bu

Exalans

Exalans

Üye
programla olmuyor 6280 e program yüklenmiyor çünkü kamerayı açıp seçeneklerden ön kamerayı seçin

Master_Evil

Master_Evil

Üye
:gul:

arnuwanda

Üye
arkadaşlar 6280 de ön kamera ancak 3g geldiğinde açılacaktır...(görüntülü konuşmada)

Master_Evil

Master_Evil

Üye
arkadaşlar 6280 de ön kamera ancak 3g geldiğinde açılacaktır...(görüntülü konuşmada)
ne alaka arkadaş resim çekmek için sormuş telefonun asıl kamerasını açarsın seçeneklerden 2. kamerayı seçersin bu kadar

GS77

Üye
seçeneklerde 2.kamera yok ki açalım

mservank

mservank

Üye
hayır hayır ikinci kamera açılmıyor sadece 3. kuşak geldiğinde açılır arkdaşta vardı çok denedik ama kamera açılmıyor

memocan_t

Üye
yok kardeşim açılmıyo bende kullanıyorum ama 1 kere kendini ön kameradan çeken bi adam görmüştüm...

GS77

Üye
o adamı nerde gördün söle hemen gidip sorarımm elimden ne geliyosa yaparım

:::burak:::

:::burak:::

Üye
3g gelince ne zaman gelecekse

dreamboys69

dreamboys69

Üye
bu ön kamera için herkez konu açmış sanırım:)

arnuwanda

Üye
ne alaka arkadaş resim çekmek için sormuş telefonun asıl kamerasını açarsın seçeneklerden 2. kamerayı seçersin bu kadar

arkdaşım bu konu hakkında çok bilgin var sanırım...bu kadar insan yalan mı söylüyo...bizzat telefona sahibim bu telefonda ön kamera normal olarak açılmamaktadır...3G teknolojisi geldiğinde ki belli değil bu ancak kullanabilicez ...lütfen bilmediğimiz konular hakkında yorum yapmayalım...

Master_Evil

Master_Evil

Üye
arkdaşım bu konu hakkında çok bilgin var sanırım...bu kadar insan yalan mı söylüyo...bizzat telefona sahibim bu telefonda ön kamera normal olarak açılmamaktadır...3G teknolojisi geldiğinde ki belli değil bu ancak kullanabilicez ...lütfen bilmediğimiz konular hakkında yorum yapmayalım...

ya ben telefonları karıştırdım ondan kesin cvp verdim bide aklıma gelmezdi nokia nın böle bi saçmalık yapacağı 6280 tek kameralı şu durumda

GS77

Üye
gibiyi çıkartın tek kameralı bildiğim bütün telefonculara sordum kimse bilmiyo program falan

çiko2

Üye
ewt yaa bndede war açılmıo sinir oldum anca 3 g gelince açılcak

targa911

Üye
3g biraz uraştıracak zor gibi gelmesi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ne yani boşu boşuna mı konulmuş 2. kamera ya 3g uzun bi süre gelmezse :)

Üst Alt