6280 ön camera

Sponsorlu Bağlantılar

Gandhalf

Üye
banada lazım kankiler

maxiburak

maxiburak

Üye
ya arkadaşlar bana da lazım da böle bişiy ama malesef böle bişey olamass
çünkü o kamerayı sadece görüntülü konuşmalarda kullanabilirsin ( AMA KEŞKE OLSAYDIII !!!! )

emrahuner

Üye
3g yakında gelecek merak etmeyin

maxiburak

maxiburak

Üye
inşallah en yakın zaman da gelir yawww bu ne böle nokia dan beklemezdim böle saçmalık !! ama olsun tek kamera da işimizi görüo hiç olmamasından iidir

ermanertem

Üye
3g gelince ne zaman gelecekse
türkcell getirde kulanıma sokmadı daha 2008 sonunda dewreye girecekı oda her yerde cekmiyecek baz isatasyonlarına düzenekleri yerleştirmeye başladılar tesimde-avea da kuruyolar ama nezaman kulanıma acarlar bilmiyorum ama türkcell lin bütün düzenekleri kuruldu sadece hizmete sunması kaldı 1.5 senedeye kadarda diğer oparötörler kulanmaya başlar ama deligibi kontör yiğecek o kesin :)

polatali

Üye
arkadslar bende de var 6280, bu telefonun ön camerası ancak görüntülü konusmak için kullanılır

taekwondocu

Üye
evet yaa çok merak ediyorum ön kamerayıı.. nasıl açabilirim.. bilginiz varsa lütfen arkadaşlar???

altun5050

Üye
Tesekürler

bayramkayaalp

Üye
valla benim telefonum 6131 telefonun tek kamera var ama kapaklı oıldugundan önden ve arkadan cekebiliyom çok sanslıyım:D
ama telefonum keşke ngage oyunlarınıda kaldırsa:(iyi olur ama neyse önemli degil benim için okadar:D:D

Noo_Fear

Üye
6280 ön kamerası işletim sistemi java olduğu için kullanılmıyo sadece dediğniz gibi 3G sistemi çalışıracak nokia tek hatası bu larda oluyo ne yazikki :D

FALİÇ76

Üye
Arkadaşın Dediği Gibi 3g Açılır Sadece

FALİÇ76

Üye
Banada Lazım

hasan21

Üye
ok sagol

willrock

willrock

Üye
bnimde 6280 war bazı dallamalar seçenekler 2. kamerayı açı diyor öyle bişey yokki daha telefonu kullanmadan cvp wermeyin bee

ahmetanar

Üye
tşkkrlr

yasirarslan

yasirarslan

Üye
arkadaşım açılıyor seçenekler ön kamera...

jatvalca

jatvalca

Üye
ya arkadaşlar yapmayın boş yere uğraşmayın 3g olmadan açılmaz

A8N5X

Üye
ön kamera ancak görüntülü konuşmada açılıyor arkadaşlar o da türkiye gelmesine daha çok ama ceplerde

1000rr

1000rr

Üye
kardeş o telefon benim bi arkimde var sadece 3 g geldiğinde açılır girin internetten bakın onda 2. kamera yazmas sadece 3g ve görüntülü konuşma yazar 6630 un ekranının üstünde var bi tanedede o da3G ama görüntülü konuşurmu bilmem bide 3G olan telefonlar dosyaları daha hızlı aktarır ve alır kısacası 3 g gelemden o kamerayı açamsssın

Üst Alt