6233 le sorunu olan arkadaşlar baksın

Sponsorlu Bağlantılar

danger_ali_3591

Üye
ya bana 6233 için sms engelleme programı lazm kardeşler acill lütfen...

adler891

Üye
slm kardes ya bnm de 6233 var ama güvenlik kodunu unuttum onu nasıl halledebiliriz yardımcı olabilirsen sevinirim

jeff hardy

Üye
benim 6233ünde hesap makinesi bir anda kayboldu yeni bir tane yüklemek zorunda kaldım ırsi galiba..:)

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
slm kardes ya bnm de 6233 var ama güvenlik kodunu unuttum onu nasıl halledebiliriz yardımcı olabilirsen sevinirim
kardeş bu link e tıkla yıldız kare 06 kare yaz ıme numarını yaz bi kod wercek sende onu yazıp şifreyi değiştircen ok

bull26

Üye
teli ilk çıktığında aldım ve vodafon ile kullandım,şimdi avea takayım dedim ama avea hattım 1 hafta çekti ama şimdi çekmiyor,diğer hatları da denedim hat gitti geldi anlayamadım..yardımcı olur musunuz??TEŞEKKÜRLERR..

sgpkjmr.61

Üye
Forumda aradımda net bilgi verilmemeş telefon açılıyor fakat duvar kağıdı görünüp bi kaç kere beyaz ekran geliyo ve telefon kapanıyo bi yardım etsen kardeş bilgin varsa

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
teli ilk çıktığında aldım ve vodafon ile kullandım,şimdi avea takayım dedim ama avea hattım 1 hafta çekti ama şimdi çekmiyor,diğer hatları da denedim hat gitti geldi anlayamadım..yardımcı olur musunuz??TEŞEKKÜRLERR..

şeyy abi inşallah telefonunuz kapatılmamıştır bi yazılım güncellemesi yapın çünkü aynı sorunu bende yşadım ben yazılım güncelleyerek hallettim inşallah sizede olur abi olmazsa aldığıınızz yere bi gosterin:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Forumda aradımda net bilgi verilmemeş telefon açılıyor fakat duvar kağıdı görünüp bi kaç kere beyaz ekran geliyo ve telefon kapanıyo bi yardım etsen kardeş bilgin varsa

abi hafıza kartı takılıysa cıkar istersen ole dene diğer türlu bilemiyorum abi arkadasın abisine olmuştu aaynı sorun hafızza kartını çıkarınca düzeldii bi dene abi olmadı ben senin icin araştırım

benim 6233ünde hesap makinesi bir anda kayboldu yeni bir tane yüklemek zorunda kaldım ırsi galiba..:)

abii sen yazılım güncelle son sürüm zaten 5.60 abi walla kendin yapmaya kalkışırsan tel ing oluyo bn tr kodu bilmiyorum

ya bana 6233 için sms engelleme programı lazm kardeşler acill lütfen...

abi hakkını helal et bnim bole bi yazılımdan haberim yok malesef ama araştırcam inşallah

linda1234

Üye
beyler nokia 6233 le ilgili şikayet veya istekleriniz warsa hemen söyleyin bn yardımcı olmaya calışcam inşallah:megafon:

ben tuskilidi kodunu unuttum artik acamiyorum acinca tuskilidi istiyor dogal olarak...bi internet sayfasi vardi oraya imei no yu yaziyosun,güvenlik kodu falan veriyor telefon aciliyor.....ama 6233 de bi ise yaramadi yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkürler....

06321035

06321035

Üye
benim 6233 de ibreli temalar çalışmıyor.6300 da çalışıyor. Açaba aralarındaki versiyon veya yazılım farklılığı mı var yoksa benim telde mi bir sorun var bilemiyorum.birde güvenlik kodonu bilmiyorum verdiginiz sitede imel ile çözün demişsiniz ama olmadı başka bir çare varmı dır

jeff hardy

Üye
6233 gördüğüm en iyi S40 telefon ve 6300 a 1000 çeker telefon kusursuz 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunu yok telefondan anlayan arkadaşlar bana hak werecektir....

memet93

Üye
arkadaşlar benim6233 var ama blotoot açmıyor ne önerirsiniz
acil yardım

psycho att

Üye
ya kardeş şu haftada 7 kontöre olan türkcell msn i indirdim waptan ama indirdikten sonra olmuyor neden

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi

babahamdi24

Üye
arkadaşlar 6233 e hakaret etmeyelim lütfen

jouzew33

Üye
6233 Süper Bi TeLefon. ReiS Yan TarafTa bi Kolon BoşLuk Var Orayada KoLon ekLetmek İstiyorum Bi Yardımcı Ol.Nerden Ve Ne Kadara EkLeteblirim Bi BiLGiLendir Lütfen. SaoL !

sucu hasan

Üye
ben yabancıyım böyleşeylere 6233 kılasör şifreleniyormu

sucuhasan

Üye
6233 hesap makinesi nerden indiriliyor kardeş yardım edermisin

kardeş cevap nerden alacamyardım lütfen

SAMSUNSPORLUYUM

SAMSUNSPORLUYUM

Üye
ben yabancıyım böyleşeylere 6233 kılasör şifreleniyormu
filexplorer var doyaları Gizliyor.onu kullan güzel bir pro.bu ara da iyi bir msn pro bilen varmı.pc den resim alıp pc ye resim atabilen.ben de çok var ama işe yaramıyor

Emre ŞENDURAN

Emre ŞENDURAN

Üye
Ülküdaşım .. bazı oyunlarda out of memory error diyor ! bunun bir çozümü varsa yardımcı olurmusun ? şimdiden teşekkür ederim !