6233 le sorunu olan arkadaşlar baksın

Sponsorlu Bağlantılar

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
6233 le sorunu olan arkadaşlar baksın
beyler nokia 6233 le ilgili şikayet veya istekleriniz warsa hemen söyleyin bn yardımcı olmaya calışcam inşallah:megafon:

lord74

lord74

Üye
arkadaşımda o telefon var hiç beyenmemiş :D hangi markayı öneriyorsun [ bendeo telefon gzl ] ?

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
walla kardeş senin telefon 6300 renk ve ses bakımından harika bi telefon ama video acma konusunda fazla ii deil 176x70 boyuutlarındaki vidoları acabilio mesela 6233 320x240 boyutlarındakileri bile acabilioo bitek bu ama telefonun güzel

Semih124

Üye
arkadaşlar 6233 de oyun nasıl yükleyebilirim??

techpoint

Üye
6233 ün yeni sürümleri warmı kardesim???:(

_Rayearth_

Üye
bana 6233 hesap makinesi programı lazım nasıl olduğunu anlamadım ama silinmiş:(

erdmerdm

erdmerdm

Üye
uygulamalarda dosya yoneticisi ws uygulama erisimi yok olarak belirlendi diyo degistiriyorum kaydedildi diyo kaydetmiyo aynı hatayı weriyo

dogandoganay

dogandoganay

Üye
buyrun arkaslar 1.Gösterge : en üstte2.Gösterge : en üstün 2 altında3.Gösterge : en üstün 2 altında4.Gösterge : en üstün 1 altında5.Gösterge : en üstte6233 DE eko patlatmayan yüksek ses için bir eko ayarı bide arkadaslar 6233 cidden çok güzel bir telefon video çözünürlüğü ve çekimi çok güzel ve net 1 dk lik video yu 25 mb olarak çekiyor ama fotoğrafta çok ii değil yani diyeceğim 2.0 bir kamera için daha iyiisi olamaz muhtesemde bir se var

handsome_man

Üye
arkadasım vido ileri geri sarılmıyo ve dosya sıfreleme programı lazım yardım edersen sevinerim tlfn 6233

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım vido ileri geri sarılmıyo ve dosya sıfreleme programı lazım yardım edersen sevinerim tlfn 6233
aga malesef video ileri alınmıoo ama sitede mevcut video programlarından faydalanabilirsimnn

--------------- Ekleme ---------------

uygulamalarda dosya yoneticisi ws uygulama erisimi yok olarak belirlendi diyo degistiriyorum kaydedildi diyo kaydetmiyo aynı hatayı weriyo
kardes acmak işteğin programa seçeneklerden uygulama erisimi war orda weri ekle yazı izin wer yapıosun oluyor

bana 6233 hesap makinesi programı lazım nasıl olduğunu anlamadım ama silinmiş:(
nasıl yani organizatorde yok mu:

6233 ün yeni sürümleri warmı kardesim???:(
malesef en son 5.60 bnde tr sini arıyorum:oke:

nitrogenetic

Üye
Benimde 6233'um Var Cok Memnunum Valla o Hesap Makınesı Olmayan Arkadas Gıtsın Format Attırsın Baska Turlu Duzelmıyor :)

Versıyona Gelıcek Olursan Benimkide 5.60 :)

babahamdi24

Üye
ya kardeş video sarmıyo bunun için bir program varmı acaba varsa benim e-mail e yollarmısın [email protected]

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş video sarmıyo bunun için bir program varmı acaba varsa benim e-mail e yollarmısın [email protected]
Kardeş istersen bi ara elime geçmişti video programı istersen bi a girr orda video programları war yanlış hatırlamıyosam orda wardıı ama gereksiz bnce:)

Benimde 6233'um Var Cok Memnunum Valla o Hesap Makınesı Olmayan Arkadas Gıtsın Format Attırsın Baska Turlu Duzelmıyor :)

Versıyona Gelıcek Olursan Benimkide 5.60 :)
Aga bnimki 5.60 ama ingilizce seninkidemi ingilizce

1m2g33

Üye
yha arkadaşlar bnim hoparlörüm patladı ve dedğiştirme imkanım varmı

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
yha arkadaşlar bnim hoparlörüm patladı ve dedğiştirme imkanım varmı
Kardeş garanti varsa servise var yoksa mecburen iç kasıyı değiştirmek oda orjinleri 40 TL falan ama çakmasını tercih etmem:bigstar:

ftb12

Üye
arkadaşım hiçbir sitede istediğimiz video oynatıcısı bulamıyoruz,bulduklarımız da işe yaramıyo...ilerletme için prog bulursan çok ii olur...

ziyanker

Üye
kardeş 6233 kullanıyorum bazen uzun mesajları daha önce gönderdiğim mesajlarla karıştırıyo bu telefon kıracam bi güm muhabbetin içine edio bazen bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musun?

Doğan

Üye
bnm ahizeden ses gelmio yani karşının sesi bana gelmio mecburen servise gidicek :( acaba nekadar sürede geri döner tlfn?

**reisbey**

**reisbey**

Üye
    Konu Sahibi
kardeş 6233 kullanıyorum bazen uzun mesajları daha önce gönderdiğim mesajlarla karıştırıyo bu telefon kıracam bi güm muhabbetin içine edio bazen bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musun?
walla kardeş aynısı bizim amca oğluna oldu yazılımını yeniledik oldu istersen sende bi dene

shadow07ysk

Üye
Kardeş yazılım güncellemesi yaptım sonra telefon ingilizce oldu sonra türkçe yaptım ama bu sefer de türkçe karakterler yazamıyorum