600 ile 700 arası cep telefonu öneriniz...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Why Always Me

Why Always Me

Üye
701 Al Keyfine Bak :D

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
böyle bir anket yapalım yorumları görelim ben konuyu açıcam :)
460 olacagını sanmıyorum anca yurtdısı cihazıdır

----------Eklendi @ 15:42:35 ---------- Yazıldı @ 15:41:47 ----------

ayrıca 603 ün otg si nin de yok saymayalım lütfen

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap

Ac kardesim benim icin hic sorun degil ogrenmis oluruz hem ama tartısma cıkar demedi deme
Açmış ve kesin tartışma çıkıcak uyuz oluyorum bu huzursuzluk çıkarmaya çalışan tiplere

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
sayın kardeşim eğer bu sözün bana ise çok kırdın haberin olsun benim huzursuzluk çıkarma amacım yok eğer konu amacı dışına çıkarsa ben el atarım olaya zaten ama bu sözün olmadı ben sadece forumdaki arkadaşların bu cihazlar hakkında bilgilerini öğrenmek istedim..eğer mstf_l arkadaşımı kırdıysam kendisinden özür diliyorum...
Açmış ve kesin tartışma çıkıcak uyuz oluyorum bu huzursuzluk çıkarmaya çalışan tiplere

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
sayın kardeşim eğer bu sözün bana ise çok kırdın haberin olsun benim huzursuzluk çıkarma amacım yok eğer konu amacı dışına çıkarsa ben el atarım olaya zaten ama bu sözün olmadı ben sadece forumdaki arkadaşların bu cihazlar hakkında bilgilerini öğrenmek istedim..eğer mstf_l arkadaşımı kırdıysam kendisinden özür diliyorum...
Bu forumda tartışma çıkarmak isteyen çok aşırı derecede bilgisiz gereksiz üye var sürekli bi sataşma kötüleme amacındalar da bian onlar geldi aklıma O an ondan sert çıktım artık kimin ne amacı olduğunu kestiremiyorum forumda kusura bakma kardeşim amacım seni kırmak falan değildi.

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
ben kötüleme amacı değilde wave II'nin üstünlüğünü kanıtlama amacındaydım sadece bu...hani herkesin bir fikri vardır merak ettim sadece...yoksa dünkü çocuk değiliz 3 kuruşluk bilgimizle sataşalım...kusura bakma lütfen üstüme alınmak zorunda kaldım çünkü sözün baya ağır geldi bana...
Bu forumda tartışma çıkarmak isteyen çok aşırı derecede bilgisiz gereksiz üye var sürekli bi sataşma kötüleme amacındalar da bian onlar geldi aklıma O an ondan sert çıktım artık kimin ne amacı olduğunu kestiremiyorum forumda kusura bakma kardeşim amacım seni kırmak falan değildi.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...