600 ile 700 arası cep telefonu öneriniz...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAKKIPOSTAL

Üye
    Konu Sahibi
600 ile 700 arası cep telefonu öneriniz...
Arkadaşlar 600 ile 700 lira arası bi cep telefonu arıyorum telfefoncuda galaxy ace önerdiler ama onun da şarj sorunu olduğunu duyudum bana şarjı 4 5 gün giden 5mp kamerası olan 3g dokunmatik ekranlı bi telefon önerebilrimisiniz...(samsung olursa iyi olur şimdiye kadar samsung kullandım)

asi_gen07

asi_gen07

Üye
nokia 700 tavsiye ederim

futbol123

futbol123

Üye
sony xperia neo v yi öneririm çok güçlü bir telefon fiyatıda indirimde şuan 725tl android 4.0 güncellemesi var 1ghz işlemci 512mb ram var

AndroidOne

AndroidOne

Üye
Nokia c6-01, c7 ya da 700 para varsa 701 derim.:oke:

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
kardeşim s8500 wave güzel 1ghz işlemci gücü var 512 mb ram var güzel cihaz fakat en fazla 3 gün gidiyor şarjı üstte arkadaşın önerdiği sony ericsson xperia neo V tam aradığın cihaz kesinlikle tavsiye ederim.illaki samsung diyorsan s8500 wave ,s8530 wave 2, galaxy ace bunları alabilirsin...

tempestshine

tempestshine

Üye
sony xperia neo v yi öneririm çok güçlü bir telefon fiyatıda indirimde şuan 725tl android 4.0 güncellemesi var 1ghz işlemci 512mb ram var

Berke adlı arkadaşımızında önerdiği gibi xperia neo v :oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
nokia 603 neden dersen
1 ghz islemci
Nokia belle
Usb otg(usb den Flashdisk,klavye vb baglama)
Nfc
Dayanıklı dıs malzeme
Hd video kaydı

Fiyat performansta en iyi telefonlardan biridir

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
Nokia 603 öneriyoruz ama arkadaş Samsung istiyor .. :hmmm

mstf_l

mstf_l

Üye
samsung olursa iyi olur diyor sadece :)

Nokia kullanmak cok zor birsey degil

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Nokia 603 1 Ghz işlemci, 512 mb ram, 3G, HD video kayıt, Bluetooth 3.0, nfc, wi-fi, 3.5 inç Amoled claer black ekran, makro fotoğraf çekimi, fm radyo vb gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip bir telefon ve 6 renk değiştirilebilir kapaklarıda mevcut...
Nokia 603 şuan 550 - 600 TL arasında satılıyor ve bu donanıma bu fiyata satılan başka bir telefon markası yada modeli yok
Kesinlikle öneririm...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
Arkadaşlar yukarıda açıklamış zaten.Nokia 603 :good:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
700 Liranın Üzerine Biraz Daha Ekleme İmkanın Varsa 701 Al Derim Pişman Olmazsın Çok Güzel Cihaz :)

atakan25

atakan25

Üye
glaxy ace al samsung istiyosan

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
büyük konuşma kardeşim o fiyata s8530wave II geliyor ve senin dediğin nokia 603 modelinden daha iyi 3.7 inç ekrana sahip 603 ise 3.5 ekran.nokia'nın ekran kalitesiyle samsung s8530 ekran kalitesi arasında fark var bunuda belirtmek isterim.s8530 wave II'nin dış görüntüsü nokia 603'den iyi..ve kardeşim aynı şekilde 1ghz işlemci 512 mb ram hd video kaydı 3g ve nfc desteği herşeyi var yani o fiyat aralığındaki tek cihaz nokia 603'tür demek yanlış olur...
Nokia 603 1 Ghz işlemci, 512 mb ram, 3G, HD video kayıt, Bluetooth 3.0, nfc, wi-fi, 3.5 inç Amoled claer black ekran, makro fotoğraf çekimi, fm radyo vb gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip bir telefon ve 6 renk değiştirilebilir kapaklarıda mevcut...
Nokia 603 şuan 550 - 600 TL arasında satılıyor ve bu donanıma bu fiyata satılan başka bir telefon markası yada modeli yok
Kesinlikle öneririm...

mstf_l

mstf_l

Üye
büyük konuşma kardeşim o fiyata s8530wave II geliyor ve senin dediğin nokia 603 modelinden daha iyi 3.7 inç ekrana sahip 603 ise 3.5 ekran.nokia'nın ekran kalitesiyle samsung s8530 ekran kalitesi arasında fark var bunuda belirtmek isterim.s8530 wave II'nin dış görüntüsü nokia 603'den iyi..ve kardeşim aynı şekilde 1ghz işlemci 512 mb ram hd video kaydı 3g ve nfc desteği herşeyi var yani o fiyat aralığındaki tek cihaz nokia 603'tür demek yanlış olur...

wave de nfc mi var
Ayrıca wave in ortalama fiyatı su andan 700 den yukarda
Bir de 603 te ki otg ve nfc yi hice saymayalım lütfen
Hem dıs gorunus kisiseldir ama malzeme kalitesi olarakta 603 daha iyi :)

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz

NeoV

Üye
Xperia Neo V. Ne yapacan Nokia'nın Symbian'ını...

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
evet kardşeim nfc desteği var
fiyat aralığı 550-600 arası 2 yıl garantili var.
.
​onun dışında aynı fiyata daha karizmatik aynı özelliklere sahip cihaz varsa herkesin tercihi dış görünüşten yana olur haksızmıyım...

wave de nfc mi var
Ayrıca wave in ortalama fiyatı su andan 700 den yukarda
Bir de 603 te ki otg ve nfc yi hice saymayalım lütfen
Hem dıs gorunus kisiseldir ama malzeme kalitesi olarakta 603 daha iyi :)

mstf_l

mstf_l

Üye
550-600 arası nerede sorabilirmiyim ben akakce de bile 640 a buldum

----------Eklendi @ 15:06:42 ---------- Yazıldı @ 15:05:35 ----------

ayrıca dıs gorunus arkadasın secimidir ki bana gore(inan fanlıktan falan degil) 603 daha iyi ve ban dıs malzeme daha kaliteli diyorum

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
düşüncelerine saygı duyuyorum şu an bulamadım ama sahibinden.com'da ömür botu kapanmaya garantili cihazlar var 460'dan balıyor
550-600 arası nerede sorabilirmiyim ben akakce de bile 640 a buldum

----------Eklendi @ 15:06:42 ---------- Yazıldı @ 15:05:35 ----------

ayrıca dıs gorunus arkadasın secimidir ki bana gore(inan fanlıktan falan degil) 603 daha iyi ve ban dıs malzeme daha kaliteli diyorum

mstf_l

mstf_l

Üye
460 olacagını sanmıyorum anca yurtdısı cihazıdır

----------Eklendi @ 15:42:35 ---------- Yazıldı @ 15:41:47 ----------

ayrıca 603 ün otg si nin de yok saymayalım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...