600-800 tl bütçem oyun için en iyi telefon hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chessmanyaki

Üye
    Konu Sahibi
600-800 tl bütçem oyun için en iyi telefon hangisi?
Merhaba arkadaşlar samsung star telefonum vardı artık androide geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Benim için internet hızı şarj süresi falan önemli değil oyun oynayayım yeter. xperia u almayı düşündüm ama sd kart desteği olmaması ve 4 gb hafızası oyun için yeterli değil diye düşünüyorum. xperia playi de aradım ama artık piyasada kalmamış sanırım(en azından sıfırı). Sizce hangi telefonu almalıyım yoksa biraz daha beklemeli miyim daha iyi telefonlar çıkar mı?
Not:önerdiğiniz telefonu alabileceğim siteyi de yazarsanız sevinirim.

codblackops2

codblackops2

Üye
Sony Xperia Neo V..
Oyun cihazı.Biraz radyasyon değeri yüksek ama ..

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Xperia Neo V derim..

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
3gs - Neo - Neo V - Beklersen Ace2

xPaSHax

xPaSHax

Üye
al ikinciel bir galaxy s2 bosver hepsını :oke:

arda22Cep

arda22Cep

Üye
Bende Xperia Neo V derim. Android 4.0.4 'a yükseltilebiliyor.Benden tavsıye telefonu alırsan hemen yukselt. Yani telefona herhangi bir uygulama yüklemeden :)

chessmanyaki

Üye
    Konu Sahibi
neo v çok güzel telefon ama adreno 205 gpu ile yeni çıkacak oyunları kasmadan oynayabilir miyim? ace 2 güzelmiş çift çekirdek mali 400 gpu ama ne zaman çıkar ve fiyatı ne kadar olur acaba?ikinci el internetten almaya güvenemiyorum temiz bir ikinci el s2 bulsam hiç düşünmeden alırım.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Motorola atrix bulabilirsin sıfır o fiyata

xPaSHax

xPaSHax

Üye
neo v çok güzel telefon ama adreno 205 gpu ile yeni çıkacak oyunları kasmadan oynayabilir miyim? ace 2 güzelmiş çift çekirdek mali 400 gpu ama ne zaman çıkar ve fiyatı ne kadar olur acaba?ikinci el internetten almaya güvenemiyorum temiz bir ikinci el s2 bulsam hiç düşünmeden alırım.
ınternette arastır bıraz ıkıncı el sıtelerıne bak cıhazlara bakarsın kontrol edersın ole alırsın zaten o fıyatlara s2 bulman kolay faturalı garantılı bıle bıulacagına emınım pısman olmazsın

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Oynayabilirsin Adreno 205 i hafife almamalısın :ok2: İstersen konuda vardı Furkan abim Nova 3 ü koymuş bir bak ;)

Superfan

Superfan

Üye
Dediklerimi unut.Atrix al ve gül

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ATRIX derim.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
En iyisi atrix:oke:

chessmanyaki

Üye
    Konu Sahibi
MasteLaa

MasteLaa

Üye
1 - ) Benim önerim : Motorola Atrix

2 - ) Ace 2 ' ye para verilmez.320 x 480 çözünürlüğe sahip.Arkadaş oyun oynacakmış.

3 - ) Neo V iyi bir telefon ama dediğim gibi zamanına göre donanımı yetersiz kalmaya başladı.

En uygun atrix gibi.100 TL daha biriktir alırsın atrix'i.Üstelik hepsiburada.com ' dan.Yani gittigidiyor gibi sitelerden belki daha ucuza bulursun.

- - - Eklendi - - -

MasteLaa Adreno 205 zaten güçlü bir GPU.Ama herkes görüyor.Mobil Oyun dünyası çok hızlı gelişiyor.Nova 3 gerçekten muhteşem bir oyun.Ama bu daha bir başlangıç! :tebessüm: Yani Neo V biraz çökmeye başladı.Daha 2 - 3 yıl daha Neo ön planda olur.
Biliyorum kardeşim ama fiyatı artırması gerekiyor öbür türlü..Bana kalsa Atrix derim Tegra 2 yi biliyoruz :ok2:

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
HTC One V ile Neo V bakabilirsin diğerlerini beğenmediysen

- - - Eklendi - - -

1 - ) Benim önerim : Motorola Atrix

2 - ) Ace 2 ' ye para verilmez.320 x 480 çözünürlüğe sahip.Arkadaş oyun oynacakmış.

3 - ) Neo V iyi bir telefon ama dediğim gibi zamanına göre donanımı yetersiz kalmaya başladı.

En uygun atrix gibi.100 TL daha biriktir alırsın atrix'i.Üstelik hepsiburada.com ' dan.Yani gittigidiyor gibi sitelerden belki daha ucuza bulursun.

- - - Eklendi - - -

MasteLaa Adreno 205 zaten güçlü bir GPU.Ama herkes görüyor.Mobil Oyun dünyası çok hızlı gelişiyor.Nova 3 gerçekten muhteşem bir oyun.Ama bu daha bir başlangıç! :tebessüm: Yani Neo V biraz çökmeye başladı.Daha 2 - 3 yıl daha Neo ön planda olur.

Ace 2 320x480 mi? Dostum 3gs ile karıştırdın herhalde ace 2 480x800 çözünürlükte

Superfan

Superfan

Üye
HTC One V ile Neo V bakabilirsin diğerlerini beğenmediysen

- - - Eklendi - - -

Ace 2 320x480 mi? Dostum 3gs ile karıştırdın herhalde ace 2 480x800 çözünürlükte

Arkadaş haklı karıştırmışım.O zaman Ace 2 çok iyi.Cortex A9 çift çekirdekli işlemci bile var.Hayırlı olsun :tebessüm:

chessmanyaki

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaş haklı karıştırmışım.O zaman Ace 2 çok iyi.Cortex A9 çift çekirdekli işlemci bile var.Hayırlı olsun :tebessüm:
ace 2 piyasaya ne zaman çıkar bir bilginiz var mı internette temmuz sonu ağustos başı falan diyolar ağustosta kesin çıkar mı?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bir 3310 al yanına birde psp fıstık hatta mis gibi olur.

-Emre

-Emre

Üye
neo v kullanıcı belleği 300 mb. Galaxy w olabilir ya da xperia sola :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...