Haber 6 inç büyük ekranıyla yeni Nokia Lumia 1520 Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
6 inç büyük ekranıyla yeni Nokia Lumia 1520 Türkiye’de!
Geçtiğimiz hafta içinde Vodafone üzerinden satışa çıkarılan Lumia 1520 bugün yapılan resmi duyuruyla tüm Türkiye’de satışa çıktı

6 inçlik 1080p Full HD ekranı ile Nokia Lumia 1520 sayesinde tablet ve telefon olarak iki ayrı cihaz taşımaya ihtiyaç duymayacaksınız! Üstelik Nokia Lumia 1520 alan herkese kılıf hediye!

6 inç büyük ekranıyla yeni Nokia Lumia 1520 Türkiye’de! - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, suyunsesi ve mısto61

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum, eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bakalım benim cihaz ne zaman geliyor:eller:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Hocam konu önceden açılmıştı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: kılıf güzelmiş 920 için var mı bu tarz bi kılıf

braayn

braayn

Üye
Nokia türkiye bugun bana mail attı daha önce mail atmıştım yeni döndüler 6 şubatta her yerde die .
Bi zahmet 2199 TL'ye kılıfda versinler yahu yoksa albenisi pekte yok bu fiyata göre ...

yeminli06

yeminli06

Üye
Şuan çok kararsızım ipad'i sattım ve para biriktiriyorum 8.1 gelene kadar 1520 fiyatları düşmesi lazım ve güncelleme isteklerimi karşılaması lazım yoksa elimdeki lumia'yı satıp istemeyerek iphone 5s ya da note 3 alacağım somuru:

Son düzenleme:
braayn

braayn

Üye
ipad mini vardı ? sattın

KD1907

KD1907

Üye
Yuh 6 inç ekran ne ya? Note 3 ten bile büyük. Bence kullanılmaz o telefon :D Cebine sığmaz bikere. Oyun falan oynarsın ama bi telefona göre bence aşırı büyük aynı tablet gibi :S

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Yuh 6 inç ekran ne ya? Note 3 ten bile büyük. Bence kullanılmaz o telefon :D Cebine sığmaz bikere. Oyun falan oynarsın ama bi telefona göre bence aşırı büyük aynı tablet gibi :S
Merak etme kardeşim 1 2 cm var note 3 le arasında :D

mtoyanik

mtoyanik

Üye
çok para yaa. 2 yıl sonra fiyatı ne derece düşer acaba ? Gerçi o zamana kadar ne telefonlar ne işlemciler çıkar :utandım:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
O kadar zengin değilizki (kendi adıma). Bence L1520 için bu kadar kasmayın arkadaşlar. Elinizdeki telefonlardan öyle çokta fazla abartılacak beceri üstünlüğü olmadığı halde çok abartı olan fiyat farkını ödemeyin. Belki foto çekimleri az bişi daha net olacak ama afiş mi bastıracaksınız arkadaşlar, yani değer mi emeklerinize kazançlarınıza? 920 nin becerileri gayet yeterli ve tatminkar. Yani fiyatına ve beceri farkına bakınca, zengin değilsen paranı çöpe atmış gibi olursun. Yani kalkıp cebinden 1000 lira fazladan para çıkaracaksın ve bir bakacaksın ki senin önceki telefonunda aynı şeyleri yapıyordu e boşuna mı verdin o 1000 lirayı ki? Yani düşünsenize durup dururken normal bir insan sadece fotoğrafına pc ekranında zoom yaptığında "daha netmiş lan" demek için 1000 lira para öder mi ya? (Benim fikrim). 8.1 ile elinizdeki telefonlar sizi bayağı götürecektir diyorum ben.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kursat99, mesutcinik, Esendağlı ve 3 diğerleri
braayn

braayn

Üye
çok doğru söylüyorsun ben 820den 1520"e geçmek istememin nedeni hem batarya performansı hemde tablet niyetine kullanmak istemem

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
mesutcinik

mesutcinik

Üye
O kadar zengin değilizki (kendi adıma). Bence L1520 için bu kadar kasmayın arkadaşlar. Elinizdeki telefonlardan öyle çokta fazla abartılacak beceri üstünlüğü olmadığı halde çok abartı olan fiyat farkını ödemeyin. Belki foto çekimleri az bişi daha net olacak ama afiş mi bastıracaksınız arkadaşlar, yani değer mi emeklerinize kazançlarınıza? 920 nin becerileri gayet yeterli ve tatminkar. Yani fiyatına ve beceri farkına bakınca, zengin değilsen paranı çöpe atmış gibi olursun. Yani kalkıp cebinden 1000 lira fazladan para çıkaracaksın ve bir bakacaksın ki senin önceki telefonunda aynı şeyleri yapıyordu e boşuna mı verdin o 1000 lirayı ki? Yani düşünsenize durup dururken normal bir insan sadece fotoğrafına pc ekranında zoom yaptığında "daha netmiş lan" demek için 1000 lira para öder mi ya? (Benim fikrim). 8.1 ile elinizdeki telefonlar sizi bayağı götürecektir diyorum ben.
Abi burada herkesin duygularına tercüman oldun gerçekten dediğin gibi şu an için 1529 nin o fiyattan pek Bi gideri yok açıkçası bende çoktandır bekliyorum ama türkiyede bu alım gücüyle, bu fiyattan dolayı pek fazla satış yapmasını beklemiyorum zaten ancak kurlar doğru düzgün bir yere gelir ancak öyle biraz satış rakamına ulaşabilir gibi geliyor bana. Bence de bu telefon için beklemek en iyi olay şu an. Ancak gider nasıl olduğunu da incelerim yani onu acayip merak ediyorum doğrusu

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
OozyStaw

OozyStaw

Üye
Haber için :tşk: . Hayırlı olsun @papakudioflu abi :kıskıs:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
O parayı ne derece hak ediyor bir düşünmek lazım

• Beğen
Tepkiler: braayn