5800 Youtube Programı

Sponsorlu Bağlantılar

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
5800 Youtube Programı
Arkadaşlar bu upload ettiğim dosyayı indirip rardan çıkartın telefonunuza atın ve ülke seçin diyor ben Ordan Seçin bir tanesini accept diye birşey çıkıcak ona tıklayın tamamdır.Bende çalışıyor gayet düzgün bir şekilde umarım işinize yarar..

Ekran görüntüsüde bunun aynısıdır..

LİNK BUDUR GÜLE GÜLE KULLANIN..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maxicep15, çarşı27, hotbord_34 ve 72 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Program yasal mı bilmiyorum. Ama yasalsa çok iyi!

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Program yasal mı bilmiyorum. Ama yasalsa çok iyi!

Üstad ben direk yükledim hiç bir problem yaratmadı ülkelerde Türkiye yok rastgele bir ülke seçin o girer sonra bağlantı dan wlan a bağlanın tamamdır sorunsuzdur ayrıca..

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye

neden bizlerde bu tarz giriş yapamıyoruz Youtube ye ? bilen varmı ?

ozkan_c4

Üye
eğer telefonun kendi tarayıcısı ise ki öyle görünüyor, bizde yasaklı oldğu için giremiyoruz demektir.

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
eğer telefonun kendi tarayıcısı ise ki öyle görünüyor, bizde yasaklı oldğu için giremiyoruz demektir.
Üstad telefonunuzun dns ayarlarınızı değiştirin yeterli olucaktır gerekli bilgiyi googleda rahatlıkla bulabilirsin program sorunsuzdur.benim dns ayarım 4.2.2.2 4.2.2.5 bunları yapın problem olursa o zaman girmiyor deyin

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
...

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'den Youtube gibi birçok siteye erişim engelli. DNS Adreslerini değiştirerek ulaşmak mümkün tabii. Bunun için

Cep telefonumuzdan wirelesse bağlanıyoruz daha sonra;

Ayarlar menüsüne giriyoruz.
Bağlantı'yı seçiyoruz.

Hedeflere giriyoruz.

Kullandığımız wireless hangi katagoride ise onu seçiyoruz. Benim ki internet katogorisi altında onu seçiyorum

Kullandığımız wireless üstüne gelip seçenekler ve düzenleyi seçiyoruz.

Buradan IPv4 ayarlarını giriyoruz.

Açılan pencereden tekrar seçenekleri tıklayıp Gelişmiş Ayarları seçiyoruz.

DNS Adreslerini seçiyoruz.

Ve resimdeki gibi DNS bilgilerini giriyoruz.

4.2.2.2 4.2.2.5 SIZ BU DNS ADRESINI YAZINIZ PROGRAMI ARTIK KULLANABİLİRSİNİZ

BU İŞLEMLERİ UYGULAYIN ARTIK PROGRAMI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ

Sw33TyBoOY

Sw33TyBoOY

Üye
Türkiye'den Youtube gibi birçok siteye erişim engelli. demişsin bu engeli kaldıramıyormuyuz peki ?

Progressivity

Progressivity

Üye
anlatmış işte çözümünü resimli olarak görmüyor musun

mustafa

mustafa

Üye
hocam ben o anlattığın yöntemi daha önce yaptım hatta konu da açacaktım onunla ilgili ama dns ayarlarını değiştirdikten sonra o değiştirilen bağlantıyı kabul etmiyor tekrar wlan bağlantısı arıyor.

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben o anlattığın yöntemi daha önce yaptım hatta konu da açacaktım onunla ilgili ama dns ayarlarını değiştirdikten sonra o değiştirilen bağlantıyı kabul etmiyor tekrar wlan bağlantısı arıyor.

Üstad bak ben bu ayarları yaptım ve rahatlıkla programı kullanabiliyorum her bağlandığın wlan ağı için aynı ayarları yapmak zorundasın sonra kaydediyor.Mesela evinde wlan varsa bu ayarı bir kez yap kabul ediyor.Başka wlan la bağlanıcaksan bu ayarları yeniden yapmanız gerekmektedir.

dns i birincil dns 4.2.2.2 İkincil dns 4.2.2.5 olucak.

klayt13

Üye
Ben opera miniden giriyorum youtube

metinn87

Üye
teşşekkürler çalışıyor

cesh86

Üye
ya cook saolda ben senden o joker temasını ısteyebılırmıyım

blackhbosss

Üye
ya cook saolda ben senden o joker temasını ısteyebılırmıyım

Buyur Kardeşim Burada Joker temaları var ama hangisi bilmyorum inşalllah bundardan birisidir :=)

cesh86

Üye
coook tesekkur ederım acayıp makbule gectı bıde yazı karakterını nasıl oyle yaptınıda ogrenebılırmıyım tekrar tesekkur ederım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yazı karakeri için hafıza kartında resource adlı klasöre Fonts adında bir klasör oluşturuyorsun ve oraya istediğin forntu atıyorsun tabii bu işlemleri bir hafıza kartı okuyucusuyla ya da usb kablosunu telefona bağlarken harici bellek olarak seçip yapıyorsun sonra telefonu yeniden başlatıyorsun..

u2troya

Üye
"bursacity" Allah razı olsun birader. Sonunda kafası çalışan, anladığını anlatabilen bi Türk çıktı. Emeğine sağlık Teşekkürler

Üst Alt