5800 Youtube Programı

Sponsorlu Bağlantılar

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
bu programa werek kalmadı. youtbe ye qrebilıorum . ama yinede ellerine saqlk

furkan5800

furkan5800

Üye
arkdşlar youtube girerken ülke seç diyor ya avusturalyayı seçtim bişi olurmu yardım lütfen telin dns falan bozulmaz dimi acil yardımmmmm:off::off::off:

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
arkdşlar youtube girerken ülke seç diyor ya avusturalyayı seçtim bişi olurmu yardım lütfen telin dns falan bozulmaz dimi acil yardımmmmm:off::off::off:

bozulmaz telın dns ı korkma sec ordan bı ulke baglandıgın wlan ın dns ını degıstır gırıcektır.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

10messigs

Üye
Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun...Bende Samsung Corby s3650 Var.Youtube Hariç Hiçbir siteden video İzliyemiyorum.İnternetim sınırsız ama ne facebook ne de başka bir siteden VİDEO İZLİYEMİYORUM.Flash player isteniyor.Ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum.Jar veya java destekli bir flash player biliyorsanız LÜTFEN YARDIM EDİN SAYGILAR...çünkü youtube den video izlerken çok kasıyor donuyor,ayrıca görüntü kalitesi mecburen düşük tutarken videoları gösteriyor...

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun...Bende Samsung Corby s3650 Var.Youtube Hariç Hiçbir siteden video İzliyemiyorum.İnternetim sınırsız ama ne facebook ne de başka bir siteden VİDEO İZLİYEMİYORUM.Flash player isteniyor.Ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum.Jar veya java destekli bir flash player biliyorsanız LÜTFEN YARDIM EDİN SAYGILAR...çünkü youtube den video izlerken çok kasıyor donuyor,ayrıca görüntü kalitesi mecburen düşük tutarken videoları gösteriyor...

jave veya jar destekli flash player yok bildiğim kadarıyla ki nokiada'da izlenemiyor flash player bolt web browserı yuklersen ızlenıyor samsung'a desteği varmı yokmu bilmiyorum bolt'un..

hades1624

Üye
izlediğimiz video yu cep telefonuna indirebiliyormu acaba?

10messigs

Üye
Kardeşim boltu yüklüyorum ve yükleniyor diyor bekliyorum sonra hata verip çıkıyor.benim arkadaşta 5800 var.çocuk her siteden net olarak normal bilgisayar gibi video izliyor.ben ise çok kötü bir görüntü kalitesi ile sadece youtube den video izleyebiliyorum.Lütfen muhakkak bir çözümü olmalı.artıık real player mi yoksa flv yani flash player mi olur..bir yardımcı olun.Samsung gt s3650 markalı telefon için.....ayrıca cepten yani youtube sitesinden video indirebiliyor muyuz.Varsa program linkini de bir zahmet verin.saygılar..

bursacity

bursacity

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim boltu yüklüyorum ve yükleniyor diyor bekliyorum sonra hata verip çıkıyor.benim arkadaşta 5800 var.çocuk her siteden net olarak normal bilgisayar gibi video izliyor.ben ise çok kötü bir görüntü kalitesi ile sadece youtube den video izleyebiliyorum.Lütfen muhakkak bir çözümü olmalı.artıık real player mi yoksa flv yani flash player mi olur..bir yardımcı olun.Samsung gt s3650 markalı telefon için.....ayrıca cepten yani youtube sitesinden video indirebiliyor muyuz.Varsa program linkini de bir zahmet verin.saygılar..

Valla arkadaşım samsung hiç kullanmadım vede anlamam anlayan birisi varsa yardımcı olabilir.

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler

seven1

Üye
teşekkurler

seven1

Üye
teşekurler

haktan741

Üye
Arkadaşlar bu upload ettiğim dosyayı indirip rardan çıkartın telefonunuza atın ve ülke seçin diyor ben Ordan Seçin bir tanesini accept diye birşey çıkıcak ona tıklayın tamamdır.Bende çalışıyor gayet düzgün bir şekilde umarım işinize yarar..

seven1

Üye
tesekürler

TransformerS34

Üye
teşekkürler

crazyyusuff

Üye
arkadaşlar benim youtube önce kendi programından açıyordu şimdi realplayerda açıyor bunu nasıl değiştirbilirim bilginiz var mı

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar benim telefonum youtube realplayer da açıyor daha önce kendi açıyor du bunu nasıl değiştirebilirim bilgisi olan var mı

sadistt33

Üye
Ne zamandır bunu arıyorum. Sagolasın. Beklediğimden de iyi program.

cıdalı

cıdalı

Üye
kardeş iyi diyosunda bu fontları nerden temin edicez

Üst Alt