5800 yardım edin

• 3 Kasım 2010
  • 468 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar sabah uyanırken cok sorun yaşıyorum 5800 beni uyandırmayı başaramıyor. Şimdi bende 5+1 hopörlör var. Düşündüm eğer telefonu kulaklık girişi ile ses sistemime bağlarsam ve sesini sonuna kadar açarsam alarm çaldığı an uyanmamam imkansız. Ama bunu yapmayı denediğimde alarm sesinin kulaklığa verilmediğini farkettim. Şimdi size sorum şu alarım çaldığı zaman alarm sesini hopörlerden verme ayarlanabilir mi LÜTFEN YARDIM DEVAMSIZLIKTAN KALMAK ÜZEREYİM.

Yazan: umuttsafak
  2. inş. Yardım edenbiri çıkar

3. arkadaşım uygulamalara gir orda aksesuar kurulum var orası algılamasada 5+1 in cakını taktığında doğru olanı seçersen problem olmaz

4. Çıksa iyi olur yoksa kariyerimi uyku yüzünden 3. sınıfta noktalarım :)

5. arkadaşlar ben konu açamıyorum !! en son konu olarak bunu buldum !! buraya yazıyorum !! !russiadan gelen nokia telefonumuz türkiyede çalışmıyo ..hat çekmiyo !! imei atmak istiyoruz !! pc kullanım sewiyem şüphesiz hat safadadır !! sadece sizden güncel programın linkini istiyorum !! rica !!

6. buldum oradan varsayılan olarak müzik kulaklığını seçtim daha sonra hop. bağladım ana ekranın sağ üst tarafında her zaman kulaklık simgesi çıkardı ama bu kez hop. simgesi çıktı alarmı kurdum bekledim ancak yine telefonun kendi hopörlerinden çıktı ses nerede hata var ????

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:26