5800 yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umuttsafak

Üye
    Konu Sahibi
5800 yardım edin
Arkadaşlar sabah uyanırken cok sorun yaşıyorum 5800 beni uyandırmayı başaramıyor. Şimdi bende 5+1 hopörlör var. Düşündüm eğer telefonu kulaklık girişi ile ses sistemime bağlarsam ve sesini sonuna kadar açarsam alarm çaldığı an uyanmamam imkansız. Ama bunu yapmayı denediğimde alarm sesinin kulaklığa verilmediğini farkettim. Şimdi size sorum şu alarım çaldığı zaman alarm sesini hopörlerden verme ayarlanabilir mi LÜTFEN YARDIM DEVAMSIZLIKTAN KALMAK ÜZEREYİM.

SilentOne

SilentOne

Üye
inş. Yardım edenbiri çıkar

ve78el

ve78el

Üye
arkadaşım uygulamalara gir orda aksesuar kurulum var orası algılamasada 5+1 in cakını taktığında doğru olanı seçersen problem olmaz

umuttsafak

Üye
    Konu Sahibi
Çıksa iyi olur yoksa kariyerimi uyku yüzünden 3. sınıfta noktalarım :)

nakres_38

nakres_38

Üye
arkadaşlar ben konu açamıyorum !! en son konu olarak bunu buldum !! buraya yazıyorum !! !russiadan gelen nokia telefonumuz türkiyede çalışmıyo ..hat çekmiyo !! imei atmak istiyoruz !! pc kullanım sewiyem şüphesiz hat safadadır !! sadece sizden güncel programın linkini istiyorum !! rica !!

umuttsafak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım uygulamalara gir orda aksesuar kurulum var orası algılamasada 5+1 in cakını taktığında doğru olanı seçersen problem olmaz

buldum oradan varsayılan olarak müzik kulaklığını seçtim daha sonra hop. bağladım ana ekranın sağ üst tarafında her zaman kulaklık simgesi çıkardı ama bu kez hop. simgesi çıktı alarmı kurdum bekledim ancak yine telefonun kendi hopörlerinden çıktı ses nerede hata var ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...