5800 xpressmusic faceden video nasıl izlerim

• 29 Mart 2013
  • 1372 Okunma
  • 21 Cevap

1. arkadaslar bazen youtubede olmayıp facede olan videolar goruyorum fakat biz izlemeye kalkışınca indirme yeri geliyor indırmeden nası ızlerm yokmu bunun çözümü

Yazan: lider63
  2. Bu cihazda flash player gibi bir destek söz konusu olmadığı için direkt olarak izleme şansın yok. Ancak indirip izleyebilirsin ki öyle yapıncada çoğu video uzantısını o cihaz açamaz ses gelir belki ama görüntü olmaz.

3. Hmm... Tesekkurler çok buyuk Boyutlarda oldugu Icın indirmek gozume geliyor

4. Rica ederim. Başka çaresi yok, artık symbiandan da kurtulmak gerek :)

5. Adobe flash lite ise yaramazmı acaba

6. Hayır kardeşim öyle bir flash değil tarayıcının bunu desteklemesi gerekir. Kısacası bu imkansız bir olay:(

7. :vur :vur bende pc den izlerim :D

8. En güzelini yaparsın :ehe

9. Maalesef İndirmen İZleyemiyoruz ... Ya Pc :D Ya İdirip İzlicen :D: D

10. youtubeden indrmedn izliyoz ama o ne ayak.

11. Youtubenin Flash Destegi Oldugu İçin Olabilirmi Acaba :D

12. Facebooktaki videoları indirip sonra uc player ile izleyebilirsin 5800'ın kendi video oynatıcısı çoğu videoyu desteklemiyo malesef :hmmm

13. Aynen

Joker bunu beğendi.
  14. facebookada flash desteği gelsede indirmedn izlesek. Ayrıca faceden indirdğm videoları real player sorunsuz açıyor uc playere gerek yok yani.

15. Bu Artık İmkansız Ama olma Olasılıgı %25 Real Player Açıyor Dorudur..

16. Yada gitcen android tel. alcan onlardaki tarayıcıda flash player var galiba

17. Bir Kaçında Var Alırken Dikkat Et :D

18. Hepsinde var. Olmayanlara yükleniyor

- - - Eklendi - - -

Hepsinde var. Olmayanlara yükleniyor

19. hiç Sanmıyorum lumia 920 Flash Desteği Yoq Mesela

20. symbiana kafa yoracagıniza gidin bir ay bedeninizi yorun yeni birşey alın :) şahsen gün geçirme amacıyla kullanıyorum c5'i, gözümde 3310 değerinde.

Yüklüyor...
26/09/2018 - 13:23