5800 XP 0.face sorunu Internet Explorer'den girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mvs29

mvs29

Üye
    Konu Sahibi
5800 XP 0.face sorunu Internet Explorer'den girmiyor
Dün gece telefonun orijinal Internet Explorer normal facebook ve 0.facebook giriyordu sabah denedim girmedi düzelir dedim ama düzelmedi :S farklı browserlerden de 0.facebook'a girmior yardım edebilecek var mı ?

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
yazılımını yeniden yuklemeyei dene + orjinel ie yi nerden buldun .

mvs29

mvs29

Üye
    Konu Sahibi
kendi icindeki web browseri yani ie dediğim yazılımı v50 51 yapmadım baska bisi olabilri mi

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
baglanlantı sorunudur. bende yasadım bi kac kere ve yasıyorum ara sıra. yapılandırma ayarlarını kontrl et wadofone internet yada wap oldugunu kontrol ed. duzelir. olmadı ayarlarını yeniden iste. telle ile ilgili bir sorn diildir.

mvs29

mvs29

Üye
    Konu Sahibi
diğer sitelere giriyor operadan da 0.face girmior :S

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
ben suanda denedim giris yapıyor. ucretsiz oldugu icin belki anlasamamzlık vardır. baska bir arkadasına sor vodafonlu. oda giremiyorsa sorun vodafondadır. ben turkcelden girebiliyorum. arkadasın girebiliyorsa wadofunu ara. sorunun cozulcektir.

mvs29

mvs29

Üye
    Konu Sahibi
diğer sitelere girior ama wi-fi dende girmior :S anlamadım walla

--------------- Ekleme ---------------

0 değil sadece normal vodafone internettende girmior facebook a :D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
önbelleği geçmişi çerezleri falan temizle düzeleceğine inanıyorum

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Aynı Sorun Bendede Var...MegaloManiaX C6 v2 Fw Kullanıyorum. Onu Kullanmadan Öncede Hiç Bir Şekilde. 0.facebook.com Adresine Giremiyordum . Turkcell Abonesiyim Ama Bağlanmak İçin TURKCELL WAP Secmek Gerekıyor Fakat Gene Aynı 1 Turlu Acamıyorum TURKCELL INTERNET Dersemde Acamıyorum. KNT olmayınca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt