Nokia C5-03 0.facebook sorunu (çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

8mesru8

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 0.facebook sorunu (çözüldü)
Nokia c5-03 ü yeni aldım ve herkes gibi ben de bu sorunla karşılaştım çoğu yerde 5800 için oluyor ama c5-03 tede aynıdır denilmiş çoğu kişi gibi ben de yapamadım çünkü ayarlar harfi harfine yapılmadıgı zaman uyumlu olmuyor uzun lafın kısası c5-03 için wap ayarları asagıdaki gibidir ve 0.facebook.com a ücretsiz girmenin yolu asagıdadır.

Menü->Ayarlar->Bağlantı->Hedefler->İnternet e girin seçeneklerden Yeni erişim noktasına tıklayın. Kullanılabilir erişim noktaları otomatik kontrol edilsin mi? Hayır deyin ve Paket veriye tıklayın Paket veri erişim noktası ismi AVEA WAP olsun tamam deyin ,oluşturdugunuz AVEA WAP listeye eklenecek. Daha sonra oluşturdugunuz AVEA WAP üzerine tıklayın ve şimdi verecegim ayarları aynen yapın.

Bağlantı İsmi: AVEA GPRS
Veri taşıyıcı: Paket araması
Erişim noktası ismi: wap
Kull-anıcı ismi: gprs
Şifre sorma: hayır
Şifre: gprs
Doğrulama: Normal
Anasayfa:

Erişim noktasını kullan: Onaydan sonra

evet bu bölümdeki ayarlardan sonra işimiz bitmedi Seçeneklere tıklıyoruz ve Gelişmiş ayarlar Diyoruz ve şu ayarlrı yapıyoruz;

Ağ türü: IPv4

Telefon Ip adresi: Otomatik

DNS adresleri: Otomatik

Yakın kopya sunucu. adr: 213.161.151.201

Yakın kopya port no.: 8080

dedikten sonra Ana Menüye geri dönüyoruz ve web i tıklıyoruz. seçeneklerden -> Yer imi ekle ye tıklıyoruz .

İsim: İstediğiniz ismi verebilirsiniz ben FACE dedim.

Adres: 0.facebook.com

Erişim noktası: AVEA WAP (Yani oluşturdugumuz erişim noktası adı)

Kullanıcı ismi ve şifreyi boş bırakıp seçeneklerden kaydet diyoruz. ve işlem tamamlanmış oluyor artık menüden web e tıklayıp bnm FACE adını verdigim yer imine tıklayarak sorunsuz ve ücretsiz şekilde facebook a bağlanıyoruz.

Kaynak: SELF YAZILIM

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
bu işlem bedvav face ye girmeye mi sağlıyor bimcell olurmu

PALA.

PALA.

Üye
bu işlem bedvav face ye girmeye mi sağlıyor bimcell olurmu
Sıfır facebook böyle aktif olur mu bilememde, avea ile bimcell aynı alt yapı zaten bu telefonlar çok az interneti kullanıyor...
6 yıllık konu, 0 face desteği bitti galiba

Üst Alt