5800 XM Dokunmatik Ön kapak kablosu koptu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragonur_hades

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM Dokunmatik Ön kapak kablosu koptu
Evet arkadaşlar bi halt yedim ve temizlemek için sökerken üst kısımda bağlı olan dokunmatik ekran kablosu tam bağlı olan 4 pin yerinden söküldü şimdi bunun için kendi teknik servisine gitsem kalkıpta komple ön kapak mı değiştirirler yoksa kabloyu mu çünkü kablo değişse yeterli olucak gibi gözüküyor .Bayram üzeri olduğu içinde açık bi telefoncu bulup soramadım şuanda fikirlerinizi bekliyorum.Eğer yardımı olur derseniz resimlerinide ekleyebilirim durumu görmeniz açısından
İyi bayramlar hepinize

Davulbaz

Davulbaz

Üye
dokunmatik panel komple değişir.30 kusür lira tutar parça fiyatı montaj işçilik hariç tabi.oda tamirciye göre değişir

dragonur_hades

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatik panel komple değişir.30 kusür lira tutar parça fiyatı montaj işçilik hariç tabi.oda tamirciye göre değişir
peki hocam KVK ya mı versem sence garantisi var ama sanırım garanti kapsamına girmiycek çok fazla ister mi KVK bu durum için...içinden parça çalarlar her teknik servise güven olmaz diyorlar o yüzden sorma gereği duydum

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bence en iyisi KVK Yinede .

Şehriyar

Şehriyar

Üye
bende ilk temizlediğimde aynı hataya düşüyodum az kalsın ..

Anußis

Anußis

Üye
abi temizliğini verin satın aldıgınız telefoncu hallediyor şahsen x3 ve 5310 modelimi öyle verip cok güzel temizletmiştim ayrıca kvk kağıdı verdi adam üstünde cihazda aşırı tozlanma diye bir not düşülmüştü parada vermedim yani kendiniz yapmayın en mantıklı olanı bu

Davulbaz

Davulbaz

Üye
peki hocam KVK ya mı versem sence garantisi var ama sanırım garanti kapsamına girmiycek çok fazla ister mi KVK bu durum için...içinden parça çalarlar her teknik servise güven olmaz diyorlar o yüzden sorma gereği duydum

kvk ya ver dostum sıradan telefonculara verirsen hem insanın içine sinmiyor hemde garanti dışı kalır.ver kvk ya hem temiz iş çıkarırlar hem içimiz rahat olur:oke:

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ben Kendim Telefon Tamirinden Anladığım İçin Söktüm ÖN Panelde'ki Dişleri Kırmamaya Gayret Edit Çok Sıkı Montelemişler Sıkışık Duruyor Açarken Kırabilirsiniz. Dokunmatik Panel Değişir 40 Lira Sadece Paneldir Ve Birebir Orjinal Takmazlar.

SilentOne

SilentOne

Üye
servise verin onlar temizler

anisti

anisti

Üye
ya arkadaşlar ne kadar meraklısınız ya bırakın telofoncu temizlesin ya bu kadar merak iyi değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt