5800 xm ön kapak altındaki dokunmatik ekranın çalışmasını sağlayan bant koptu...Yardım edin lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

o.m.e.r.

o.m.e.r.

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm ön kapak altındaki dokunmatik ekranın çalışmasını sağlayan bant koptu...Yardım edin lütfen..
Arkadaşlar telefonun daha 1 yıl Kvk garantisi var...Telefonu düşürmüştüm gece yatarken :eheSabah kalktığımda ön kapak çıkmış oradaki bant kopmuş ortadan...Yurtdışındayım şu an..15 güne tr de olacam..Servise versem ücretli mi yaparlar ücretsiz mi? Ücretli olursa ne kadar olur sizce?Şimdiden teşekkürler...

SHaDoWHeRo55

SHaDoWHeRo55

Üye
Fazla birşey tutacağını sanmam, 15-20 liraya değiştirirler ekran filmini...

XpLoideR

Üye
benim telefonda sürekli kapanıyordu kvk'ya tamire gitti 4-5 kere ve hiçbirisinde ücret almadılar. tabi parça değişimi olacağı için belki senden ücret alabilirler.

o.m.e.r.

o.m.e.r.

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 15:16:23 ---------- Yazıldı @ 15:12:41 ----------

ucret alırlar diyorsunuz yani...ya geçen başka bi forumda biri de aynı sorunla karşılaşmış..106 lira mı ne demişler ...çok şaşırdım...gerçekten 15-20 lira ise süper olur valla:D

yalnız bn telefonu yimpaş dan almıştım:D ...farklı bi ilçede kvk nın bayisi olan bi telefoncuya versem olur mu?...bi de kaç günde elime geçer telefon?bu arada arkadaşlart yukardıaki yorum nası ekledim bilmiyorum..silmeye çalışıyorum da silemiyorum:Dkusura bakmayın:bigstar:

SilentOne

SilentOne

Üye
yha nasıl beceriyonuz koparmıyı anlamıyom kaçkere açıp kapadım bn kopararamdım

seyfo_enkaz

Üye
kardeşim ücret alacaklarını hiç sanmam düşmeye karşı garantisi var sanıyorum da senn yatak kaç metre yukarda ki telefon düşünce ekran filmi koptu :d::d::d::d:

SilentOne

SilentOne

Üye
arkadaş yatak 20 m desin yerler

o.m.e.r.

o.m.e.r.

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bn de ön kapağı açtım...bilmiom gevşedi heralde.d.. telefon düşünce ön kapak da çıkmı..kopması anormal ama..inş ücretsiz yaparlar....bn servise gidince yere düşürdüm deri.:D inş yaparlar bedavaya...olmazsa da inş 15-20 ye hallederiz.D:kop::ehe:ehe:ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
bi götür ozmn

o.m.e.r.

o.m.e.r.

Üye
    Konu Sahibi
götürücm de..farklı bi ilçede kvk nın bayisine versem olur demi?...bi de verirsem kaç güne gelir.

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Arkadaşım aynı problem benim başımada geldi... ben nokia care ye götürdüm. gittiğimde telefonu adama verdim bunun dokunmatiği bozuldu dedim. adam bana bi 5 gün sonra gel al telefonunu dedi. gittiğimde telefonum dokunmatiği çalışıyordu ve benden hiç ücret almadılar. eğer sende bunun dokunmatiği çalışmıyo diye gidersen servise sendende ücret alıcaklarını sanmıyorum.

deneyelim

Üye
Arkadaşlar bendede bugün bantı koptu yarısı, telefoncuya götürdüm yan sanayi 45 orjinal 65 dedi, içime kurt düştü orjinal desem nerden bileyim yan sanayi takmayacaklarını, en iyisi arkadaşın dediği gibi ekran çalışmıyo diyeyim pazartesi vereyim servise...

Üst Alt