5800 xm red satılık 300 tl ,Satılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutluadam

Üye
    Konu Sahibi
5800 xm red satılık 300 tl ,Satılmıştır
arkadaşlar 5800 xm red telefonumu 300 tl ye satıyorum. arka kapak ve kasa yı yeni değiştirdim. 1 yıllıktır ve dokunmatik ekranının film kablosunu yırttığımdan kendim temizlemek açarken garantiden çıkmıştır. kvk ya gödermeyip tamirciye yaptırdım. şu anda sıfır gibi tertemizdir ve hiç bir sorunu yoktur. kargo ile gönderebilirim. ben bilecik teyim. ilgilenen arkadaşlarla anlaşırız. anlaştığımızda aldığım gibi v52 ye güncelleyip kutusu ile birlikte , fatura dahil göndereceğim. kutu içeriği malum; usb kablosu, kurulum cd si, kulaklığ penası, kullanım kılavuzu.

ekremozo

ekremozo

Üye
hocam sıfırı 450...Ne yaptın sen ?...

mutluadam

Üye
    Konu Sahibi
hocam sıfırı 450...Ne yaptın sen ?...

zorum yok çokta ayrılmak istemiyorum ilk aşkım dokunmatikte ve efsane telefon bilirsin :) c7 almayı düşünüyorumda ondan yoksa memnunum telefonumdan.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
bu fiyata zor satarsın hocam...fiyatta ikram yapmalısın muhakkak:ehe

5300s

Üye
fiyat güzel 300 tlye bırak alırlar

mutluadam

Üye
    Konu Sahibi
fiyat güzel 300 tlye bırak alırlar

güzel tabi taş gibi telefon. kasayı değiştirince sıfır gibi oldu. hiç bir sorunu yok. ama dokunmatik paneli değiştirdim dedim ya altında beyaz movistar yazısı var küçük. ama dokunmatiği sanki öncekine göre daha hasas iyi oldu . hata kullanıcı hatası olunca zaten kvk ya gönderip onartsa idim hem daha pahalı hem yine garantidem çıkmış olacaktı. böyleymiş benzer konuları okudum. yani şu anda atelefonun tek eksiği garantiden çıkmış olması ama zaten 1 yıllık telefon. en fazla 1 yı ldaha garantisi olacaktı. telefonda durduk yerde bozulmayacağına göre yine aynı şey olup garantiden çıkabilirdi. yani kısacası garanti dışında kalması dışında sıfır gibi faturası v.s aksesuarı tam bir 5800 xm.

yani telefon iyide alıcı gelmedi daha hiç ki anlaşalım.

--------------- Ekleme ---------------

evet arkadaşlar yokmu 5800 ihtiyacı olan. yoksa bu gün bayilere satcam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt