5800 XM Dokunmatik Ekran Kablosu Koptu :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scriptr

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM Dokunmatik Ekran Kablosu Koptu :(
Bugün telefonu sert betona düşürdüm. paramparça oldu haliyle. ön kapak arka kapak vs. darmadağın. maalesef bu arada dokunmatik ekran kablosu da koptu. Şimdi yedeklemem gereken mesajlar ve rehber var. bunları alabilmem için telefonun hafızasına erişmem gerek. dolayısıyla Bilgisayarıma pc suite kurdum fakat telefonun dokunmatiği bozulduğu için pc suite i seçemedim ve pc den erişemedim. telefondanda erişemem zaten bozuk.

Pek tahmin etmemekle beraber acaba garantiye göndermeden önce bu mesajları ve rehberi almam mümkünmü. Malum garantiye gittiğinde yazılıum güncelleme işi var. bütün herşey gidecek.

Bilgisi olupta paylaşmak isteyenler :hmmm

OğuzcanAbi

Üye
bişey dicem bu kullanıcı hatası sanki telefon kendi kendine mi paramparça oldu bide kabloyu tak ama inş otmtiğe ayarlamışındır

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
önemli bilgilerin hafıza kartındaysa hafıza kartını çıkar car readerla pc ye tak ordan bakabilirsin.

scriptr

Üye
    Konu Sahibi
yok telefon hafızasında. ve kablo maalesef kopmuş dikkat ettim. bile bile niye koparayım ki paramparça oldu telefon. bataryası çıkmadı hayret ettim. ama şimdi telefonu kapadım. ben 5800 XM şeması bulursam kendim kurcalarım eğer kopmamışsa ki kopmuş gibi görünüyor ben yaparım. Demekki kurtaramayacağız. neyse sağlık olsun teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt