5800 win98 yardım!!!(sorun çözüldü win.95 ve 98 linkleri eklendi.)

• 15 Kasım 2010
  • 4097 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800' windows 98 kurdum,açıldı ama 2-3tane sorum var 1.si yazılar okunmuyor buna bir çözüm varmı?,2.si ise my windows tan hafıza kartını göremedim.yardım edin...:sos:sos:sos:lamer::lamer::lamer::lamer:
    arkadaşlar birde istek geldi.normalinde ölü olan win.95 linklerini burada birde ben paylaşacagım.umarım işinize yarar.içinde dosbox.txt dosyasında anlatım vardır.(orjinal konunun kopyala yapıştırı)
    link:win.95 kurulum.zip - 60.07MB
    not:win.95 5-6 kullanımdan sonra registiration hatası vermektedir...

güncelleme 7 haziran 2011

win 98 dosyalarını da yogun istek üzerine koyuyorum.buyrun:
    bu win.98.img dosyası:W98.IMG.zip - 99.39MB
    bu load etmek için kurulacak sis dosyalar:kurulacak dosyalar.zip - 3.52MB
    bu da diger gerekli dosyaların bulundugu dosya:win.98 dosyalar.zip - 0.62MB

Yazan: mangdaşire
    TheLastOttomans ve memomemo54 bunu beğendi.
  2. ne gerek warki
    neden kurdun =*(

3. konu kilitlensin.sorun kalktı...:bye2:

4. yazıları hallettinmi ki ?

5. yok yazıları düzeltemedim komple win.98 kaldırdım bişey okunmuo die onun yerine 95 kurdum o daha çok kıyak ama tabi ondada sorun var telefon hafızası veya hafıza kartını göremiyorum biraz araştıracam ortak bir klasör veya başka birşeyi olmalı illaki emulator die geçiyor.:oke:< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

ben aslında dosbox u bi oyun var adı island hopping 5mb falan onun için istiyordum xpde oynanıo aslında 98 in görüntüler iyi olaydı onda olma ihtimali yüksekti.

6. ilginçç

7. birde 95 ile ilgili sorun var çözebilirseniz sevinirm.95 açıyorum herşey normal mose falan gelio ondan sora şu yazı geliyor:"registry problem
    windows encountered an error accesing the system registry.you should restore the registry now and restart your computer
    if yo ignore this error and shut down your system,you may lose data
    restoring the registry will replace the faulty registry with a known good backup copy.homewer this backup copy may not contain all of the information recently added to your system"bu yazıdan iki tane çıkıyor yardım edn!

8. bu arada 5800 kullanıcılarına güzel bir haber verelim:nokia v60 çıkarıcaksa(büyük bir ihtimal)kasım bitmeden çıkaracak !!!ama bu ay içinde çıkmazsa da v60 tan umudu kesin...

9. konu artık kilitlense fena olmaz degilmi?:bye2::bye2::bye2:

10. şu windows 95 in linklerini bizede versene kardeş

11. olur...özelden atarım...:oke:

12. burada linkleri paylaşsanız olmazmı

13. peki kardeş tekrar upload edip burada paylaşacagım:D

--------------- Ekleme ---------------

win 95 linkleri koyulmuştur...

14. win 7 mi kursak ne :D :D :D :D

15. tesekkur

16. kardeş 8 geliyo bekleyelim bence :d:
    bi de yanına ubuntu filan :d:

17. daha 5800 kendi isletim slstemini zor kaldiriyor.win7 biraz hayal:D

18. arkadaşlar windows 95'i dokunmatik ve tam ekran yapan dosyaları verebilir misiniz... cepnet kullanıyorum hepsinin içinde olduğu 60 mb'lık rar dosyası vermeyin bu internet hızı ile 2-3 saatte iner. Lütfen arkadaşlar...

19. win 98 de linki ölmüş versene linki be kardeş :D :D Lütfenn:heyo::heyo::heyo::disko:

20. tamam.onu da başlıga koyarım ama benden bir tavsiye program çalıştıracagım ümidiyle kurmayın.çünkü açılması bile yarım saate yakın sürüyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 00:00