5800 win98 yardım!!!(sorun çözüldü win.95 ve 98 linkleri eklendi.)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
5800 win98 yardım!!!(sorun çözüldü win.95 ve 98 linkleri eklendi.)
5800' windows 98 kurdum,açıldı ama 2-3tane sorum var 1.si yazılar okunmuyor buna bir çözüm varmı?,2.si ise my windows tan hafıza kartını göremedim.yardım edin...:sos:sos:sos:lamer::lamer::lamer::lamer:
arkadaşlar birde istek geldi.normalinde ölü olan win.95 linklerini burada birde ben paylaşacagım.umarım işinize yarar.içinde dosbox.txt dosyasında anlatım vardır.(orjinal konunun kopyala yapıştırı)
link:
not:win.95 5-6 kullanımdan sonra registiration hatası vermektedir...

güncelleme 7 haziran 2011

win 98 dosyalarını da yogun istek üzerine koyuyorum.buyrun:
bu win.98.img dosyası:
bu load etmek için kurulacak sis dosyalar:
bu da diger gerekli dosyaların bulundugu dosya:

• Beğen
Tepkiler: TheLastOttomans ve memomemo54

OğuzcanAbi

Üye
ne gerek warki
neden kurdun =*(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
konu kilitlensin.sorun kalktı...:bye2:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
yazıları hallettinmi ki ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
yok yazıları düzeltemedim komple win.98 kaldırdım bişey okunmuo die onun yerine 95 kurdum o daha çok kıyak ama tabi ondada sorun var telefon hafızası veya hafıza kartını göremiyorum biraz araştıracam ortak bir klasör veya başka birşeyi olmalı illaki emulator die geçiyor.:oke:
ben aslında dosbox u bi oyun var adı island hopping 5mb falan onun için istiyordum xpde oynanıo aslında 98 in görüntüler iyi olaydı onda olma ihtimali yüksekti.

SilentOne

SilentOne

Üye
ilginçç

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
birde 95 ile ilgili sorun var çözebilirseniz sevinirm.95 açıyorum herşey normal mose falan gelio ondan sora şu yazı geliyor:"registry problem
windows encountered an error accesing the system registry.you should restore the registry now and restart your computer
if yo ignore this error and shut down your system,you may lose data
restoring the registry will replace the faulty registry with a known good backup copy.homewer this backup copy may not contain all of the information recently added to your system"bu yazıdan iki tane çıkıyor yardım edn!

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
bu arada 5800 kullanıcılarına güzel bir haber verelim:nokia v60 çıkarıcaksa(büyük bir ihtimal)kasım bitmeden çıkaracak !!!ama bu ay içinde çıkmazsa da v60 tan umudu kesin...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
konu artık kilitlense fena olmaz degilmi?:bye2::bye2::bye2:

okeane3110c

okeane3110c

Üye
şu windows 95 in linklerini bizede versene kardeş

berkcan_0

berkcan_0

Üye
burada linkleri paylaşsanız olmazmı

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
win 7 mi kursak ne :D :D :D :D

ocuu

Üye
tesekkur

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
daha 5800 kendi isletim slstemini zor kaldiriyor.win7 biraz hayal:D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arkadaşlar windows 95'i dokunmatik ve tam ekran yapan dosyaları verebilir misiniz... cepnet kullanıyorum hepsinin içinde olduğu 60 mb'lık rar dosyası vermeyin bu internet hızı ile 2-3 saatte iner. Lütfen arkadaşlar...

memomemo54

memomemo54

Üye
win 98 de linki ölmüş versene linki be kardeş :D :D Lütfenn:heyo::heyo::heyo::disko:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
w€(-)m£7;3503949' Alıntı:
win 98 de linki ölmüş versene linki be kardeş :D :D Lütfenn:heyo::heyo::heyo::disko:
tamam.onu da başlıga koyarım ama benden bir tavsiye program çalıştıracagım ümidiyle kurmayın.çünkü açılması bile yarım saate yakın sürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt