5800 ve sorunlarım

• 18 Mart 2013
  • 435 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bu yaz darty den 340 tl ye aldığım 5800 da bir sürü sorun var ve telefon bana takoz gibi geldi çünkü 5800 dan önce 2 gün 2.el bir c6-01 almıştım ama oda bozuk çıktığı için 5800 almıştım cihazda 30 dakikadan fazla oyun oynadığımda ekranı gidiyor ekranın sağ kısmında müzik çalardaki görsel çizgiler gibi mavi mor renklerde çizgiler çıkıyor ve yeniden açlıyor sim kart yuvasının kapağı lastiğinden ayrılmış bir şekilde ve kamera flaşı beyaz ışık çıkartmıyor sadece kırmızı çıkartıyor bir de telefonun arka kapağı düşüyor yani telefon dökülüyor sizce 50 tl verip telefona kasa almalıyım veya sadece arka kapakmı alayım ve kasa değişince şu ekran sorunu ve flaş sorunu gidermi flaşı biraz kırık ama kırmızı ışık çıkartıyor

Görüşleriniz ve ilginizi bekliyorum eğer sorunları anlamadıysanız resimde atabilirim

Yazan: KinG CrazY
  2. Sana bozuk mal satmislar

KinG CrazY bunu beğendi.
  3. Gercekten baya bozuk telefon satmislar

KinG CrazY bunu beğendi.
  4. arkadaşlar telefonu aldığımda sadece ekran sorunu vardı flaş işini ben yanlışlıkla becerdim

5. Garantisi yokmuydu?

KinG CrazY bunu beğendi.
  6. aynen

KinG CrazY bunu beğendi.
  7. 6 ay vardı ekran sorununu fark edincede bitti zaten ama ekran sorunu hergün olmuyor ayda bir anca oluyor

8. sans yokmus sendede

KinG CrazY bunu beğendi.
  9. Sadece arka kapak al bi dene kardeş. olan olmuş artık. düzelir inşallah. benimde flaş yandığında resim bozuluyordu arka kapak aldım düzeldi. çok para değil zaten 10 lira

KinG CrazY bunu beğendi.
  10. Tamam kardeşim sağol sadece arka kapak alacağım yorum yapan ve ilgilenen herkese teşekkür ederi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:20