5800 ve sorunlarım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
5800 ve sorunlarım
Arkadaşlar bu yaz darty den 340 tl ye aldığım 5800 da bir sürü sorun var ve telefon bana takoz gibi geldi çünkü 5800 dan önce 2 gün 2.el bir c6-01 almıştım ama oda bozuk çıktığı için 5800 almıştım cihazda 30 dakikadan fazla oyun oynadığımda ekranı gidiyor ekranın sağ kısmında müzik çalardaki görsel çizgiler gibi mavi mor renklerde çizgiler çıkıyor ve yeniden açlıyor sim kart yuvasının kapağı lastiğinden ayrılmış bir şekilde ve kamera flaşı beyaz ışık çıkartmıyor sadece kırmızı çıkartıyor bir de telefonun arka kapağı düşüyor yani telefon dökülüyor sizce 50 tl verip telefona kasa almalıyım veya sadece arka kapakmı alayım ve kasa değişince şu ekran sorunu ve flaş sorunu gidermi flaşı biraz kırık ama kırmızı ışık çıkartıyor

Görüşleriniz ve ilginizi bekliyorum eğer sorunları anlamadıysanız resimde atabilirim

tapatalk

tapatalk

Üye
Sana bozuk mal satmislar

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
esokmen

esokmen

Üye
Gercekten baya bozuk telefon satmislar

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonu aldığımda sadece ekran sorunu vardı flaş işini ben yanlışlıkla becerdim

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Garantisi yokmuydu?

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
aynen

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
6 ay vardı ekran sorununu fark edincede bitti zaten ama ekran sorunu hergün olmuyor ayda bir anca oluyor

Jomolocco

Jomolocco

Üye
sans yokmus sendede

• Beğen
efsane_yarasa68

efsane_yarasa68

Üye
Sadece arka kapak al bi dene kardeş. olan olmuş artık. düzelir inşallah. benimde flaş yandığında resim bozuluyordu arka kapak aldım düzeldi. çok para değil zaten 10 lira

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim sağol sadece arka kapak alacağım yorum yapan ve ilgilenen herkese teşekkür ederi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt