5800 v60 güncellemesinin muhtemel özellikleri içeri..

Sponsorlu Bağlantılar

furkan1414

Üye
V60 İle Hiç Birşey Beklemeyin Kendinizi Umutlandırmayın Derim ve V60 Pazartesi Günü Çıkabilir...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Gelen giden bi gün veriyor bi tarih veriyor .!
harbi ya yorumlara baktım, herkez tarih vermiş. ÇIKTIĞI GÜN GÖRÜRÜZ ARKADAŞLAR, BU KADAR DA ABARTMAYIN. ALT TARAFI 2,3 ÖZELLİK EKLENİR GERİSİ HER ZAMANKİ GİBİ YALAN OLUR İŞTE...:off:

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar size kesin ne zmn çıkacağını söyleyeyim haftaya çıkacak bu nokiadan gelen haber istryrn inansın isteyen inanmasın benim için fark etmez he bide v60 dan fazla birşey beklemeyin 1. sayfada yazdığım özellikler sadece bizlerin istediği ve olmasını istediğimiz özellikler iyi forumlar...

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Arkadaşlar size kesin ne zmn çıkacağını söyleyeyim haftaya çıkacak bu nokiadan gelen haber istryrn inansın isteyen inanmasın benim için fark etmez he bide v60 dan fazla birşey beklemeyin 1. sayfada yazdığım özellikler sadece bizlerin istediği ve olmasını istediğimiz özellikler iyi forumlar...
haklısın kardeş tabiki nokia gene yapar yapacağını yani sadece hızlanma ve kaydırma hızı başka bi b. koymazlar. Ya o değil en çok şuna üzülüyorum nokia'nın en çok tutan modeli ama ilgilenen yok (yazılım vs.) bu yüzgen garantiden gelsin direk satış. samsung wawe abi başka çaresi yok ben böyle canlı ekran ve hız görmedim :ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
hehe pazatesi günü gelsin güncelleme hele gelemdimi katliyam koparrıım

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
ya geç gelmesi bizim açımızdan iyi çünkü hem testler tam oluyo hemde hatalarada bakabiliyorlar. biraz sabır gençler inşallah tam takır bi fw olur Allah'ın izniyle...

Zegen

Zegen

Üye
tüm buglar giderilse bile yenileri gelir bu nokia çıldırtır adamı:off:

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
SilentOne

SilentOne

Üye
aynen patates olmuş

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
ya geç gelmesi bizim açımızdan iyi çünkü hem testler tam oluyo hemde hatalarada bakabiliyorlar. biraz sabır gençler inşallah tam takır bi fw olur Allah'ın izniyle...

:DTam takır kuru bakır diyosun :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bu konu hakkında bu kaynaktan gerekli bilgi alınabilir..

Üst Alt