5800 v60 güncellemesinin muhtemel özellikleri içeri..

Sponsorlu Bağlantılar

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60 güncellemesinin muhtemel özellikleri içeri..
Arkadaşlar bildiğiniz gibi kasımın 2 veya 3 haftasında çıkacak olan v60 güncellemesi hakkında muhtemel özellikler

ilk önce kesin olarak gecelek olan özellikler:

1-Telefonda olan tüm buglar giderilecek

2-Yatay ekran eklenecek

3-Widget olacak diye biliniyor.

Şimdi ise Muhtemel özellikler:

1.Widget destekli yeni ana ekran

2.Ana ekran otomatik yönler

3.Gelişmiş WLAN performansı

4.Sekmeli yeni tarayıcı ( umarım/umuyorum)

5.Menüden daha iyi cevap alabilme

6.Her zamankinden daha iyi KS

7.PDF DOC EXEL vs gibi dokümanları destekleme ( umarım/umuyorum)

8.Telefon hafızasında iyileştirme

9.Gelişmiş Kamera

10.Daha iyi Müzik oynatıcı performansı

serkaN70

Üye
ne güncellemeymiş bi cıkamadı valla soğudum artık 5800 ımdan n8 alıcam satıp

qwers

Üye
cidden aralığa kadar çıkmazsa artık iyice soğuyucam

SilentOne

SilentOne

Üye
bn şubata kadr çıkmassa n8 alıcam be yeter bune bole pisikopata baqladı

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Vallaha Geçenlerde Telefon Geldi Nokia Müşteri Hizmetlerinden. v60'ın Çıkacağı Kesinmiş Ama Bir Zaman Birimi Olmadığını Şuanda Testte Olduğunu Sölediler. Ben Telefona Ne Gibi Bir Özellikler Katılacak Sorusunu Sorduğumda Bana Bu Konuda Bilgi Sahibi Olmadığını En Kısa Zamanda Çıkacağını Ve Şuanda Test Aşamasında Olduğunu Sölediler Kapattılar.

SilentOne

SilentOne

Üye
onu bnada dediler ama işte ne zamn ve nasıl ozellikler gelicek acaba

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
ya o değilde özellikler biraz abartılmış gibi widget , yatay ekran özelliği bence bu özellikler olmaz...

ozanazy

ozanazy

Üye
Satıp N8 alacak arkadaşlara söylüyorum varsa gücünüz hiç beklemeyin gidin alın ne uğraşıyosunuz. :) Gelecek yenilikler arasında Flash desteği ile ilgili bişey görünmüyor sanırım. :(

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Satıp N8 alacak arkadaşlara söylüyorum varsa gücünüz hiç beklemeyin gidin alın ne uğraşıyosunuz. :) Gelecek yenilikler arasında Flash desteği ile ilgili bişey görünmüyor sanırım. :(

Arkadaşım Flash desteği adobe tarafından sağlandığı için güncelleme içinde olmayacak ve flash 10,1 ocak veya şubat aylarında çıkması bekleniyor ,,

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
benim anlamadığım gelişmiş kamera nasıl olucak

bişeydaha ekliyim tv modunda video kaydı yaptığımızda gayet mükemmel görüntü ama fotğrafta yok bu mükemmellik farkeden varmı
:hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
var bn yaptım oldu :D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
nedir bu v60 muamması ya ne zamandan beri konuşuluyor bu konu çıktığı zaman çıkar zaten arkadaşlar boşverin beklemeyi en iyisi kendi fw nizi kendiniz düzenleyin sizlerde birer "nokia" olun kendi yaptığınız güncellemeye razı olun :D

draw1907

draw1907

Üye
N8 alacak durumum olsa 1 saniye durmam heralde.:) ama yinede 5800 iyidir en azından dokunmatigi bozulana kadar iyiydi:)

Progressivity

Progressivity

Üye
hadi inş çıkar bu muhtemel özellikler yeterli olur ztn merakla bekliyoruz

melik123321

Üye
çıkmıcakmı bgn çıkçaktı?

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Sözde Bugün Çıkacak Bekliyoruz Gerçi Ben MegaloManiaX c6 v2 Fw Kullanıyorum Ve Telefonum Şuanda Çok İyi...

SilentOne

SilentOne

Üye
hmmm

keko9

Üye
cıkmıcakmı abi ya sogudum telefondanda yemın edıyorum bune yaa

SilentOne

SilentOne

Üye
olmadı uqraşacam c6 cfw i silecem telden kendi yaptıqım cfwyi kurucam ve kendi yaptıqım cfwyi nokia ya gonderecem yazalım ole deqil bole olur die....

emr-erock

emr-erock

Üye
olmadı uqraşacam c6 cfw i silecem telden kendi yaptıqım cfwyi kurucam ve kendi yaptıqım cfwyi nokia ya gonderecem yazalım ole deqil bole olur die....
işte bu ,işte bu bence hiç beklemeyelim direkt olarak nasıl gönderebiliriz acaba:hmmm :kop:

Üst Alt