5800 v60 c6 v42 belle x3m v7.0 3x4 menü eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

rft2626

rft2626

Üye
yükledim şimdi süper olmuş çok sağol :)

AvCı27

AvCı27

Üye
r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
Arkadaşım o klasörler Yoksa Sen oluşturacaksın o zaman bu kadar basit sırasına göre oluşturman gereken klasör şeklini aşağıya yazıyorum..

Nokia 5800 RM-356 için: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 <<<< Böyle Olacak
öylede yaptım ama jafda gösterince ışıklar yanmıyor

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
öylede yaptım ama jafda gösterince ışıklar yanmıyor

kardeş o zaman senin kurduğun jaf ta problem var sağlıklı jaf kurulumu yapamamışsın
jaf ile beraber kurulan nokia cable drayvırı yükledinmi ve nokia flaşing driver msi bunları
ya yüklememişsin yada hata var şimdi bir kereliğine manual flaş atmayı dene eğer olmuyorsa
kesin senin jaf ta sorun var ve sana link verece bu linkteki jafı indir kur olacaktır inşallah
şimdi manual flaş şöyle yap önce telefnunu açık olarak pc ye bağla pc telefonunu algılasın bu
işlemden sonra telefonunu kapat pc ye tak jafı aç bb5 tıkla manual flaş dead usb normal mod
factoryset bunlara tik koy crt 308 de tik vrasa kaldır phone moda oflineyi seç ve üste mcu ya tıkla
açılan pencerede core dosyasını seç ardında ppm ye tıkla rofs2 yi seç son olarak apevarianta tıkla
uda dosyasını seç üç ışığın yanması lazım yanıyorsa bu ışıklar ve flaşa tıkla çıkan uyarıya evet de
telefonunun açma kapama düğmesini hafifçe bas bırak yüklenecetir bu işlemelerin hepsini yaptığın
halde olmuyorsa sende kurulu olan jafı sil ve verceğim linkteki jaf tr indir
sırasıla jaf setubu kur ardında nokia cable drayvırı kur nokia flşaing msi yi kur
son olarak jaf emuyu masa üstüne al ve çalıştır olacaktır inşallah

not eğer win7 kulanıyorsan kurcağın her setup dosyası üzerine
sağ tıkla özeliklerden uyumluluk moduna gel ve sp3 seç öyle kur
aynı işlemi jaf emeyada uygula

buda linki

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
tmm yaptım güzel olmuş eline sağlık
ama 3x4 düzeni yokmu ?

---------- Eklendi @ 17:05:47 ---------- Yazıldı @ 16:25:42 ----------

:tşk:

yushul

Üye
arkadaşlar bu cor dosyası ne oluyor rofs2 ne oluyor uda ne oluyor mesela cor görünümle alakalı mı ?

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu cor dosyası ne oluyor rofs2 ne oluyor uda ne oluyor mesela cor görünümle alakalı mı ?
coor rofs uda bunlar telefonunda kulandığın cfw nin çekirdek dosyalarıdır
dosya sistemi coor uda ve rofs2 diye bilinir

---------- Eklendi @ 18:08:49 ---------- Yazıldı @ 18:07:23 ----------

tmm yaptım güzel olmuş eline sağlık
ama 3x4 düzeni yokmu ?

---------- Eklendi @ 17:05:47 ---------- Yazıldı @ 16:25:42 ----------

:tşk:
nihayet güle güle kulan
3x4 menü yok ama bu gidişle yapacam galiba

memoxxxxx

Üye
usta eline emeyine sağlk denedım harika cfw olmuş

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye

nihayet güle güle kulan
[/QUOTE] :D
güzel hızlı bende başka cfw vardı ama bu kadar seri değildi güzel olmuş en yakın zamanda 3x4 bekleniyor :D iyi çalışmalar....

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi

nihayet güle güle kulan
:D
güzel hızlı bende başka cfw vardı ama bu kadar seri değildi güzel olmuş en yakın zamanda 3x4 bekleniyor :D iyi çalışmalar....
[/QUOTE]

güle güle kulan
bu arada 3x4 menü eklendi kardeş sayfa 1 de indirebilirsin

coysi

Üye
usta 3x4 menu için teşekür eine sağlık

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
sağol üstad baya bi yardımcı oldun teşekkürler allah razı olsun senden:tşk:

---------- Eklendi @ 23:17:26 ---------- Yazıldı @ 23:16:52 ----------

3x4 iyi oldu alıştığımız için :D

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
sağol üstad baya bi yardımcı oldun teşekkürler allah razı olsun senden:tşk:

---------- Eklendi @ 23:17:26 ---------- Yazıldı @ 23:16:52 ----------

3x4 iyi oldu alıştığımız için :D

önemli değil kardeş güle güle kulan

• Beğen
Tepkiler: memoxxxxx
basistx

basistx

Üye
eline sağlık rasim , teşekkürler

asmanyas

Üye
elinize kolunuza sağlık benim bi sorum olacak mesaj okuyucu ve ses komutları ingilizce bunu düzeltemiyomuyuz
ilginize şimdiden teşekkürler

---------- Eklendi @ 00:22:20 ---------- Yazıldı @ 00:17:45 ----------

bide yanlış olmazsa elimde çok çok sevdiğim bir cfw var onun içine sadece mesaj okumayı koyabilsem çok mutlu olacağım bunu nasıl yapabilirim veya yapabilecek biri var mı,

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
elinize kolunuza sağlık benim bi sorum olacak mesaj okuyucu ve ses komutları ingilizce bunu düzeltemiyomuyuz
ilginize şimdiden teşekkürler

---------- Yazıldı @ 00:17:45 ----------

bide yanlış olmazsa elimde çok çok sevdiğim bir cfw var onun içine sadece mesaj okumayı koyabilsem çok mutlu olacağım bunu nasıl yapabilirim veya yapabilecek biri var mı,

mesaj okuyucu setingeste dili engılış yap düzelmesi lazım

diğer soruna gelince bunu modu var ama ben başka bir yol göstereyim
fw clanerle mesaj okuyucu olan bir cfw nin rof2 sini seç claneri aç silme bölümüne gel msj
okuyucunun önüne tik koy yedekle ve claneri kapat sonra bahs etiğin cfw nin rofs2 ni aynı şekilde
clenerle aç silme bölümünde aynı şekilde msj okuycusuna tik koy ve geri yükle yap son olarak nfe editörle
paketle ve telefonuna flşala tamamdır

mamix74

mamix74

Üye
ustam ellerine sağlık ama jafta o üç ışık bir türlü yanmıyor şuan anchor cfw yi kullanıyorum ondan olabilirmi

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ustam ellerine sağlık ama jafta o üç ışık bir türlü yanmıyor şuan anchor cfw yi kullanıyorum ondan olabilirmi

kardeş ozaman senin kurduğun jafta problem var
cfw dosyalarını şu klasörlre at dene bilgisayarım program files nokia phonex pruduck rm-356 klasörüne at
dene yalnız eski cfw den klesinlikle açık dosyalar olmamalı eski cfw ilgili tüm çekirdek dosyaları ya sil yada rar dosyası haline
getir yine olmuyorsa jafı yeniden kurdene

Üst Alt