5800 v60 c6 v42 süper turbo v1 hız görselik kalite

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
işinin görüldüğüne sevindim

ibrahim008

Üye
kardeş tr mi bu

coysi

Üye
ustam eline harcdyın emeyıne sağlık kaç gndur kulanyorm en stabl cf

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler kardeşim

caglarertas

caglarertas

Üye
batarya süresini uzattı tebrikler:alkis symbian belle den daha hızlı ve hatasız bence başarılı BEĞENDİM..:oke:

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kulan

yanlizsevdali

Üye
mrb cfw güzel on numara ama bazı oyun ve uygulamaları yüklemiyor...

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler tüm uyglamalar sorunsuzdu ama
örnek hangi uygulamalar yüklenmiyor

yanlizsevdali

Üye
teşekürler tüm uyglamalar sorunsuzdu ama
örnek hangi uygulamalar yüklenmiyor

Mrb rasim kardeş kusura bakma benim hafıza kartından dolayı yüklenmiyomuş telefon hafızasına yüklüyor hafıza kartına yüklemiyordu hafıza kartına format attım tekrar yükledim oldu cf de sorun yok stabil bi şekilde çalışıyor teşekkürler...

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
neyse sorun yoksa önemli değil güle güle kulan

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
rompaçher
filebroswer
ramblow
zipmaneger
abi senin yazılımlara hayranım bu üç uygulamayı yüklemeyaw yüklemekten vaz geciyom bu uygulamayı abi 5800 icin böyle turbo bu 4 uygulama yok 4x4 menülü türkce c6 v42.004 yarım bele navibar oyun modu böyle biraz sade cfw yap isteyen kendi yülesin lütfen bizim gibileride düşün öbür yazılımlarını cok sevdim bide dosya yöneticinde gözüken diğer hafızalarıda kapat lütfen böyle temiz prot cfw yayınla özellikle c6 v42.004 olsun şimdiden teşekürler

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
elimden geldiğince herkesi memnun etmeye çalışıyorum ama işte ne varki istekler birbirini tutmuyor ortasını bulmaya çalışıyoruz yakında c6 v42 04 bir paylaşımım olacak inşallah

bu arada yükleme dediğin zip filebrowser rompaçher bunlar cfw lerde olmazs olmaz uygulamalar ilk sen senden gördüm bunları yukleme diyen 10 kişiden 9 bu uygulamaları istiyor

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
elimden geldiğince herkesi memnun etmeye çalışıyorum ama işte ne varki istekler birbirini tutmuyor ortasını bulmaya çalışıyoruz yakında c6 v42 04 bir paylaşımım olacak inşallah

bu arada yükleme dediğin zip filebrowser rompaçher bunlar cfw lerde olmazs olmaz uygulamalar ilk sen senden gördüm bunları yukleme diyen 10 kişiden 9 bu uygulamaları istiyor
abi birtanede sağde yap ve tarihi belirledinmni cfw atacam da tarhi nezaman olduğunu onu öğrene bilirmiyim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
abi birtanede sağde yap ve tarihi belirledinmni cfw atacam da tarhi nezaman olduğunu onu öğrene bilirmiyim

sade kimse istemeyor yani bahs etiğin
uygulamalar rahatsız eden bir tarafı yok
cfw yi kulanırsın prolar rahatsız edici olursa
kaldırılır çok zor değil yapamzsan ben senin
istemedin proları kaldırırım bu arada çalışıyorum
cfw ye tarih belirlemedim inşallah yakın zamanda olur

lalati

Üye
rofs2 linki kırık yeniler misin

Üst Alt