5800 v60.003 güncelledikten sonra yapılması gerekenler !!!

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60.003 güncelledikten sonra yapılması gerekenler !!!
herkesin gözü aydın sonunda v60 geldi peki güncelledik ne oldu ? yuksek performans için yapılan bazı modlamalar yapıdı yeni tarayıcı ile internet daha zevkli!!! vee n8 stil tus kılıdı geldi acmak için sürükleyin yazanından ram de biraz artıs görülebilir ve cıhaz bıraz daha hızlı olabılır bence hemen güncelleyin!!!!! peyki güncelledikten sonra ilk yapıcagınız seyler neler 1. İlk önce hafıza kartına format atın sonra hemen telefona hard format atın kişisel ayarlarınızı yapın ve uygulmaların son sürümünü yukleyin nokia magaza ovi maps gibi v.s işte bu kadar aklıma gelenleri aksam yazıcam (ben daha güncellemedim ama yakın bir arkadasımın 5230 unu güncelledik ve test ettim ve kendside söyledi baya cıhaz rahat calısıyo neyse sunu söylıyım 5230 a ne geldiyse aynısı 5800 da geldi bunu belirtmek istedim) ve enson sertifikaya gerek kalmadan 4 dk da hackleyin http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazilim-destek/yeni-tum-symbian-cilar-sertifika-derdine-son-direk-hack-eylul-2011-a-3-547695.html#post3945847

• Beğen
Tepkiler: berk2010_2 ve honhon12

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bence hemen yuklememek lazim once bi cfw ciksin v60 a gore

mangdaşire

mangdaşire

Üye
cidden gelmiş!!!!!! yüppi :D:D:D:D:D:D:D::DD:yüklüyorum şimdi

bilgixx

Üye
Hafıza kartına format nasıl atılıyor arkadaşlar..:)

bilgixx

Üye
Teşekkürler kardeş..

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Yükle dostum benim :D

----------Eklendi @ 15:47:24 ---------- Yazıldı @ 15:45:20 ----------

dosya yöneticisine gir ordan hafıza kartına gir secenekler/hafıza kartı secenekleri/biçimlendir bu kadar
tarayıcı süper c6 kilidi gelmiş emotions yok ama olsun.zaten emotions karşı tarafın cihazda olmayınca görünmüyordu.şimdi tele bi format çakıp c6 kilidini c5 kilidiyle değiştirmeye çalışacam,sonra hack ev ekranı mev ekranı cart curt :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
slhtnr

slhtnr

Üye
arkadaşlar benimkinde tuş kilidi aynı tek fark tarayıcı

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
resim katın görelim nasıl olmuş 5800 sattığım için bu güncellemeyi ben göremedim :(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
resim katın görelim nasıl olmuş 5800 sattığım için bu güncellemeyi ben göremedim :(
hiç bir fark yok.sadece web tarayıcı c6 v41 de gelen en son tarayıcı(belle tarayıcısı)ve c6 daki swipe to unlock var.

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
v60 görmek nasip olmadı ama telefon elimde çok çok iyi bir fiyata çıkardığım için önemli değil

EFG_07

EFG_07

Üye
arkadaşlar telefona hard format nasıl atabilirim :)

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
telefon kapalı iken sırası ile yeşil+kırmızı+kameratuşu+power telefonu açma tusuna aynı anda basarsan açılığında ülkeyi sorar

• Beğen
Tepkiler: EFG_07
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefona hard format nasıl atabilirim :)
telefonu kapat yesil tus kırmızı tuş kamrea tusu acma kapama tusu bu 4 tusa 20sn basılı tut eller birleşme ekranı gelince ülke sorar ise işlem tm dır yanlız telefondaki tum veriler silinir

• Beğen
Tepkiler: EFG_07
EFG_07

EFG_07

Üye

----------Eklendi @ 16:29:27 ---------- Yazıldı @ 16:29:09 ----------

telefonu kapat yesil tus kırmızı tuş kamrea tusu acma kapama tusu bu 4 tusa 20sn basılı tut eller birleşme ekranı gelince ülke sorar ise işlem tm dır yanlız telefondaki tum veriler silinir

teşekkürler

Üst Alt