• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

5800 ses arttırma

Sponsorlu Bağlantılar

khytr89

khytr89

Üye
yanlız bu bit oranı cd den yani sesin ham haliyle riplenirken yapılmalı.Siz 64 kbps lik bi mp3 ü isterseniz 320 kbps yapın arada dosya boyutunun artması dışında hiçbir şekilde kalite farkı yakalayamazsınız. İster yasal isterse yasa dışı programlardan indirin ama yüksek kbps ye dikkat edin.

olivetti

olivetti

Üye
mpgain programıyla gaini biraz arttırırsanız kalite bozmadan ses yükselir.

emre_6795

emre_6795

Üye
...

pasha14

pasha14

Üye
Tabiki telefonun sesi dinlediğiniz şarkılarlada alakalı şarkının kalitesi kötüyse iyi bir performans beklemeyin. Ki telefonun hoparlöründen güzel ses çıkıyor. Gayet net herşey anlaşılabilir şekilde. Benim anlamadığım madem yüksek sesli bir telefon istiyorsunuz gidin çin malı telefon alın onlardada ses çok yüksek ama detaylar hiç yok. Ses net değil. Önemli olan sesin ne kadar net olduğudur telefondan gayet net ses çıkıyor zaten.

pEacEheLL

Üye
arkadaşlar forumlarda herkez 5800,ın sesınden şikayetçi evet doğru fakat bilmedikleri biseyvar 5800 bir gerçek mùzik cıhazıdır yani olay kullanıcıda biter sen kalkıp kafana göre mp3 atarsan olmaz bu cihaz yüksek sese ayarlı bitlerle kendi anlatan hapörlerlere sahip yapmanız gereken çok basit 32kps yerine mp3 atarken zahmet edip 192kps ve 300kps arasında bit hızı olan şarkıları atmak bukadar basit olayın sırrı burda normal telefon muamelesi yapmayın bu tele onun adı xpressmusic 60. 000 bitlik ses ve görüntü akışinı oynatan makineye haksızlık etmeyin benim mp3 lerım hep 300kpslik müzik seti gibi ses alıyorum haydi bye unutmayın bu alet bu frekanstakı mp3 lerle coşar özelliği bu daha yüksek kalıte baska tellerın yapamayacağı bı bıt aralıgında fark burda

aynen sana katılıorum dusuk bıtle yuksek bııtın sesı oldukca farkedıor 128bıt le cok az cıkarıor

murad54

murad54

Üye
arkadaşlar forumlarda herkez 5800,ın sesınden şikayetçi evet doğru fakat bilmedikleri biseyvar 5800 bir gerçek mùzik cıhazıdır yani olay kullanıcıda biter sen kalkıp kafana göre mp3 atarsan olmaz bu cihaz yüksek sese ayarlı bitlerle kendi anlatan hapörlerlere sahip yapmanız gereken çok basit 32kps yerine mp3 atarken zahmet edip 192kps ve 300kps arasında bit hızı olan şarkıları atmak bukadar basit olayın sırrı burda normal telefon muamelesi yapmayın bu tele onun adı xpressmusic 60. 000 bitlik ses ve görüntü akışinı oynatan makineye haksızlık etmeyin benim mp3 lerım hep 300kpslik müzik seti gibi ses alıyorum haydi bye unutmayın bu alet bu frekanstakı mp3 lerle coşar özelliği bu daha yüksek kalıte baska tellerın yapamayacağı bı bıt aralıgında fark burda

Arkadaşa bizzat katılıyorum yeni aldığımda bende bu farkı anlamıştım attığım mp3 ler hep 300kps. Ses düzeyi ve kalitesi mükemmel.

Hooligan™

Hooligan™

Üye
Teşekkürler Arkadaşım..

--------------- Ekleme ---------------

Ama Nasıl Cevircez

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
zaten sesi yüksek olan bir telefondan neden hala şikayetçi ve ses yükseltme derdine düşüyorsunuz ki madem çok yüksek ses istiyorsunuz. bitane müzik çalar alın çantanızda taşıyın. oncak zahmet sadece biraz daha fazla sesi olsun diyemi. dönüştürücü kullanmak çeviri yapmak vs vs.

mnamijok

mnamijok

Üye
5800 ustünr telefon tanımam

HELYHANSEN

Üye
arkadaslar 5800 kullanıcısıyım yaklasık 1 hafta oldu telefonu alalı ama dıvx fılm ızleyemıyorum yada pcden ındırdıgım fılmlerı nasıl bır yol ızlerımde telefonda ızlerım

kissiz_adam

kissiz_adam

Üye
cok güzel telefon

rapidline

Üye
valla güzel kulaklıkla bu sorun hallediliyor

murat.122a

murat.122a

Üye
5800 süper bir telefon hem müzük hemde internet te harika

mfatihdil52

mfatihdil52

Üye
5800'ın tek sevmediğim yanı dokunmatiği.. Bi uygulamayı açmak için ekrana iyice bastırman gerekiyo..

burak236

Üye
Mp3lerin bitlerini nasıl değiştiricez pek ?

Bilgisayarına real player yükle orada converter var mp3'ü seçersin sonra "details" ı seçersin orda isteğin bit hızına ayarlarsın