5800 RM-356 [Professional] Modification Editions V50 FW

Sponsorlu Bağlantılar

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
hocam dier sistemden yedekledigin ayarları yukleyince bozuluyo klavye ayarı. o benimde dikkatimi cekti. eski sistemdem sadece rehberi al bence...
Ya alfasayısal ı seç ve teli yan yatır oto devrede zaten

akademi72

Üye
hocam senın su modıfıksayonu yukledım ama wırles ve nete yazı yazmada sorun cıkartyor sorunu duzeltım demısın sımdı ne yapmalıyız bıdahamı flash atmamız gerekcekcek yanı herseyı bıdahamı yapmalıyız

berkaycik

Üye
evet -.- gıcık kaptım ya neden uğraştırdın ki :S

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
hocam senın su modıfıksayonu yukledım ama wırles ve nete yazı yazmada sorun cıkartyor sorunu duzeltım demısın sımdı ne yapmalıyız bıdahamı flash atmamız gerekcekcek yanı herseyı bıdahamı yapmalıyız
Evet kardeşim tekrar Flash'la
evet -.- gıcık kaptım ya neden uğraştırdın ki :S
Bak dostum bu dosyalrın hiç birinde bırak tr ismi eng. bile yazmıyor-sadece rakam yazıyor yani herşey kodlama ile belirtilmiş..

Bak ben sorun var denildi ve bende baktım ve o sorunu düzelttim ama bunu güncellemeyi isteyen yükler isteyen bırakır yoluna devam eder..
:pro:

akademi72

Üye
kares sorun duzeldı falası tekrar atık sankı bu sefrde tel agırlastı gıbı me geldı

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca nokıa ovi baglantı sorunuda var normalde wifi ıile nete dolasıyorum tel ıle ama nokıa ovıde sorun var sayfa donuk kalıyor

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
kares sorun duzeldı falası tekrar atık sankı bu sefrde tel agırlastı gıbı me geldı

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca nokıa ovi baglantı sorunuda var normalde wifi ıile nete dolasıyorum tel ıle ama nokıa ovıde sorun var sayfa donuk kalıyor
Tel ağır değil aksine gayet hızlı ve ovi de de br sorun yok sen bağlantnı kontrol et!

Ayrıca lütfen ama lütfen aldığınız her hatayı FW ile ilişkkilendirmeyn:hmmm

akademi72

Üye
hocam nete gırıyorum hıc sorun yok ama ovi programına geldıgımde sayca acılıyor programlar cıkmadan donuk kalıyor telıde kasyor

camecula

camecula

Üye
Güzelmiş eline sağlık

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Eyw..

darkwily

darkwily

Üye
arkadaşlar rompatcher prg. çaLıştırdığımda karşıma if you like this software then support RP+ vs vs die bi yazı çıkıyor ve sadece ok butonu soL aLtta aktif oLuyor ve ok dedikten sonra prg.dan çıkıyor onun haricinde prg. girişime izin vermiyor çözüm biLin varmı

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar rompatcher prg. çaLıştırdığımda karşıma if you like this software then support RP+ vs vs die bi yazı çıkıyor ve sadece ok butonu soL aLtta aktif oLuyor ve ok dedikten sonra prg.dan çıkıyor onun haricinde prg. girişime izin vermiyor çözüm biLin varmı

arkadaşım sorununu yazcağına yorum sayfalarını okusan zaten onun cevabını verdim altta ekte de verdim 5800 Patches klasörünü E ye at

darkwily

darkwily

Üye
@n!wa+*R™;2277088' Alıntı:

arkadaşım sorununu yazcağına yorum sayfalarını okusan zaten onun cevabını verdim altta ekte de verdim 5800 Patches klasörünü E ye at
bir değişiklik yok aynı sorun devam ediyor

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

TheRock72

Üye
@n!wa+*R™ arkadaş, öncelikle ellerine emeğine sağlık. uğraşmış ve harika bir modifiye hazırlamışsın.
ayrıca seni sabrından dolayı da tebrik etmek gerekir. uğraşmış didinmişsin emek harcamış bir program yazmışsın sonra bunu paylaşmışsın millet hala laf ediyor, sen de daha onlara açıklamalarda bulunuyorsun. ben olsam konuyu çoktan silmiştim. valla helal olsun.

majorx

Üye
@n!wa+*R";2275865' Alıntı:
H1mm..Peki bu FW'de de mi öyle bir hata ald1n yoksa ba_ka FW'de mi

Senin verdiin v40 ta da ayn1 hata alm1_t1m bunda da _imdi de müzikleri okudu müzik çalar da çal1yo ancak tercihler de zil sesi olarak seçeceim yerde hiç bir müzik ç1km1yor videolar hariç normal müzii sesi kullan olarak seçip zil sesi olarak azarlad11m da da kendi orjinal zil sesi ç1k1yor anlam veremedim

efe574

efe574

Üye
yazdıklarına bakarsan super bır yazılım olmus ben baska bır arkadasımızın yayınladıgı v50 hack dosyalarını kurdum tel cok guzel hızlandı tema ve rom paket kurulu gelıyor fakat senın kını kurmak ıstıyorum özellıkle rom 60 65 hafıza 86 olması benı cezbedıyor yanlız bazı eksıkler var gıbı tırstım oyuzden vıdeo koyup tema efektlerınıde gösterseydın daha bır anlasılır olurdu caban ıcın tsk elıne saglık

master_s

master_s

Üye
Hocam eline sağlık tema efekti hangisi güzelmi acaba, yoksa yüklemeden değiştirelim. V40 modifikasyonundaki tema efekti güzeldi mesela!

bodegas

bodegas

Üye
Arkadaşlar Yardımcı olurmusunuz . Her işlem tamam ama dosyaları atmıyor telefona telefonu açma kapama dügmesine bir kere bassamda telefonu açsamda olmuyor sorun nerde acaba ? işletim sistemim xp sp 2

mustafa

mustafa

Üye
beklediğim bir çalışmaydı ellerine sağlık :oke:

ugurbaki

ugurbaki

Üye
Windows 7 kullanan arkadaşlar; yazılımı XP Service Pack 2 Uyumluluk modunda çalıştırsınlar.

Üst Alt