5800 mı N8 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
5800 la n8 arasinda nasil kalabiliorsun anlamis deilim ? arkadasim git n8 al kafani cok yorma paran yetiorsa. ikisininde arasinda cunku epey bi özellik ve fiyat farki var. eh ucuz etin yahnisi 5800dan ne bekliorsunki ?
Merak etme bazılarımızın ihtiyaçlarını fazlasyıla karşılıyor:oke:

----------Eklendi @ 18:16:29 ---------- Yazıldı @ 18:15:46 ----------

Ayrıyetten çok mantıksız ikiside alınmaz git androide yönel ya htc desire,samsung galaxy serisine bak:oke:

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Başlığı okuyunca elim ayağım titredi.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hoss valla senin sonun buydu yani alınma hiç millete herşeye bi muhalefetsin yani olmazki böyle dostum

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
O arkadaşa cevap vermeyerek çok güzel yaparsınız. Arkadaş her forumda böyle. Galiba Android arkadaşa para kazandırıyor, herkese Android öneriyor. Tam bir Symbian düşmanı...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
franzliszt

franzliszt

Üye
hoss hakettiğini buldu bu kadar fanatiklik olmazdı yani.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Aşırı derecede bir Android fanıydı, millete abidik gubidik telefonlar öneriyordu sırf Nokia aldırmamak için. Biyerde patlaması kaçınılmazdı.

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Ferrarimi alim şahinmi alim diyorsun

Kubde

Kubde

Üye
N8 mi? tabikide 5800 dostum:aman2:

samety500

samety500

Üye
yuhh bea c7 al sen boşver :D

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
İkiside alınmaz deyip son noktayı koyuyorum...Androidli telefonlara bak:yuru

asi_gen07

asi_gen07

Üye
yaani mercedesle tofaşı kıyaslamak gibi bişey :D en iyisi sen c7 ye bak derim ben :)

irmak1376

Üye
n8 gibi bir telefonun 5800 la kıyaslanması biraz garip olmuş bütün forumlarda c7 ile iphone4 lekıyaslana bir telefon 5800 enteresan doğrusu:aha:

jayjay16

jayjay16

Üye
arkadaş bu karşılaştırmayı yapman bile hata.ama telefondan anlamayan biri olabilirsin bişi diyemem.n8 tabiki

Üst Alt