5800 isinip kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
5800 isinip kapanma sorunu
arkadaslar ben telefonu alali 1.5 yil oldu.ilk once bisey yoktu ama sonra internete girdikce telefon cizgi cizgi olup kendini yeniden baslatiyor.bir kere servise gitti ekrani degistirmisler ama olmadi.hard soft hafiza karti format guncelleme bataryaya kagit skstirma hepsini denedim.yardm ediiin

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
onlar 5800'ın normal halleri ram doluyor, yeniden başlatıyor, interete giriyor ve müzik açıyorsan ısınması da yeniden başlatması da normal :oke:

rapcityyy

Üye
kuLLandıqın BrowSerdan KaynakLanabiLir Kendi TarayıCısında Ve Opera Minide Ben Hiç ProbLem Yaşamadım (=

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
aynı sorum bende var.Bende telefonu alalı 1,5 sene oldu ilk başlada bişey yoktu ama sonraları bende de aynı sorunlar ortaya çıktı.Bıktım artık :(

Mert045

Mert045

Üye
Aynı anda çok program çalıştırmayın ve ramblow la arada rami temizleyin sorun olmaz :oke:

*-king-*

*-king-*

Üye
onlar 5800'ın normal halleri ram doluyor, yeniden başlatıyor, interete giriyor ve müzik açıyorsan ısınması da yeniden başlatması da normal :oke:

aynısı ve ekleme ; telefon yanmaması iiçin yapıyo bu resetlemeyi aslında yararlı gibi bakılabilir

eren3546

eren3546

Üye
Opera 10ve üzeri sürümler 20mb ram kullandığı için telefon da ısınma ve reset atması normaldir size tavsiyem Bu iki program maximum 2mb ram kullanıyor Internette sörf yapmak için
Opera mini 6.1
Müzik-video-film indirmek için
Uc browser 7.9
Son sürümü biraz yavaş

xxdama

xxdama

Üye
aynısı ve ekleme ; telefon yanmaması iiçin yapıyo bu resetlemeyi aslında yararlı gibi bakılabilir

Aynen. We şöylede yapabilirsin.
Telefon ısındığında soğuk biyere koy. Örn beton olabilir weya soğuk bi yere. 5 dk telefon soğur. WE telefon boşuna ısınmıyo yani. Çok fazla açık uygulama warsa yani telefona fazla yüklenme. Aşırı yüklendiğinde arkadaşımızın dediği gibi kendini yeniden başlatıyo. Bu bi önlem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt