5800 için N-Gage (DENENMİŞTİR.)

Sponsorlu Bağlantılar

are-x

Üye
    Konu Sahibi
5800 için N-Gage (DENENMİŞTİR.)
BAŞTAN SÖYLİİM ÇALIŞMIYO DEMEYİN DENENMİŞTİR HACKLİ TELLER İÇİNDİR ÇALIŞMIYO DİYENLERE CEVAP VERMİCEM

1.ÖNCE TELİ HACKLEYİN
2.TELDEKİ ÖNCEDEN YÜKLEDİĞİNİZ N-GAGE VE VİRTUAL KEYBOARD LA İLGİLİ BÜTÜN PROGRAMLARI SİLİN
3.LİNKTEKİ DOSYAYI İNDİRİN
4.“n-gage5800.sis” İ KURUN
5.“WFvirtualKeyboard_0.9.4.mod.sis”İ KURUN
6.“WFvirtualKeyboard_0.9.4.mod.sis”İ KURDUĞUNUZ YERE (E: VEYA C:)“N-gage controller patch for 5800.sis”İ KURUN
7.YÜKLEMEDEN SONRA VİRTUAL KEYBOARD U ÇALIŞTIRIN TEMA OLARAK 5800 N-GAGE İ SEÇİN
8.V_K YAZAN KÜÇÜK BİR PENCERE AÇILACAK ONA TIKLAYIN VE N-GAGE CONTROLLER İ SEÇİN
9.TELEFONU YATAY KONUMA GETİRİN MENÜ TUŞUNA BASIP PROGRAMI ARKAPLANA ATIN
10.LİNKTEKİ ASPHALT 5.n-gage DOSYASINI PC SUİTE ÜZERİNDEN YÜKLEYİN DİĞER PROGRAMLAR GİBİ Bİ UYARI GELMİCEK 30 SN SONRA UYGULAMALARDAKİ Games E TIKLAYIN VE OYNAMAYA BAŞLAYIN..

• Beğen
Tepkiler: BARAN4, gokkurt, esas_cocuk ve 9 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
konu verirken daha dikkatli ifadeler kullanalım..konunuz değiştirilerek verilmiştir..

are-x

Üye
    Konu Sahibi
oyunları hafıza kartındaki n-gage klasörünede atabilirsiniz pc suite gerek yok oyunlar .n-gage uzantılı olcak bilyosunuz

Progressivity

Progressivity

Üye
deneyelim bakalım tşkler

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Teşekkürler bi ara denicem.....

madalimert

madalimert

Üye
tesekkurler suan telefondan giriyorum indirdim fakat n-gage 5800.sis dosyasini kurmaya calisiyorum dosya bozuk diyor yardim edersen sevinirim.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
saolasın

mkncan

mkncan

Üye
oyunu açarken açık uygulamalar var diye eror 100002 hatası veriyor. bakıyorum hiç bir uygulama açık değil bu nasıl olacak?

cmlkrc

cmlkrc

Üye
tesk

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

zidanezidan_67

Üye
@tesekkurler suan telefondan giriyorum indirdim fakat n-gage 5800.sis dosyasini kurmaya calisiyorum dosya bozuk diyor yardim edersen sevinirim.

~~~~~ telefondan dosya indirmek mantıklı bi iş değildir indirirken dosyaları bozuyor pc den indirip deneyin.

@oyunu açarken açık uygulamalar var diye eror 100002 hatası veriyor. bakıyorum hiç bir uygulama açık değil bu nasıl olacak?

~~~~~ kapama tuşuna bir kez basıp hafıza kartını çıkartı seçin ama hafıza kartınızı çıkartmayın, tamam deyin o şekilde girmeye çalışın.

madalimert

madalimert

Üye
@tesekkurler suan telefondan giriyorum indirdim fakat n-gage 5800.sis dosyasini kurmaya calisiyorum dosya bozuk diyor yardim edersen sevinirim.

~~~~~ telefondan dosya indirmek mantıklı bi iş değildir indirirken dosyaları bozuyor pc den indirip deneyin.

@oyunu açarken açık uygulamalar var diye eror 100002 hatası veriyor. bakıyorum hiç bir uygulama açık değil bu nasıl olacak?

~~~~~ kapama tuşuna bir kez basıp hafıza kartını çıkartı seçin ama hafıza kartınızı çıkartmayın, tamam deyin o şekilde girmeye çalışın.

saol ama suan bulundugum yerde bilgisayar yok maalesef artik haftayaca izmire dönünce indircem tesekkürler

are-x

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler suan telefondan giriyorum indirdim fakat n-gage 5800.sis dosyasini kurmaya calisiyorum dosya bozuk diyor yardim edersen sevinirim.
Kardeş bende telden yukledim tekrar indirip tekrar yuklemeyi dene arasıra oluyo symbianlarda oyle hatalar

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş bende telden indryorum hatta şuan telden yazıyrm tkrar indr tkrar yuklemeyi dene arasıra oyle problemler olyo symbian tllerde

aryscat

aryscat

Üye
Kardeş zip dosyasını xplore ile açtıysan ondan yapar dosya bozulmasını. Freerar var. Onunla aç

Oyunlarda hata alan arkadaşlar. Binpda tarafından editlenen birçok oyunu açamazsınız. Onlar fp1 cihazlar için. Fp2 için editlenmediğinden birçok oyunu oynamak için bekleyeceksiniz.oyunları kurduktan sonra rom patcherden patchleri disable edin.

firat_1071

Üye
bu konu oyun bölümünde sabt sekilde var zaten
ama calısmıyor
bosuna denemeyin bence

madalimert

madalimert

Üye
Kardeş zip dosyasını xplore ile açtıysan ondan yapar dosya bozulmasını. Freerar var. Onunla aç

Oyunlarda hata alan arkadaşlar. Binpda tarafından editlenen birçok oyunu açamazsınız. Onlar fp1 cihazlar için. Fp2 için editlenmediğinden birçok oyunu oynamak için bekleyeceksiniz.oyunları kurduktan sonra rom patcherden patchleri disable edin.

saol freerar ile yapabildim yardimin icin tesekkurler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
çalışıyor mu peki?

madalimert

madalimert

Üye
maalesef olmadi herseyi yaptim programi acmadan önce asphalti yükledim ama programda gözükmedi oyun. bende oyunu ngage klasorune attim programi actim preparing installer yazdi yukluyodu oyunu ama install error -1 yazdi ne yapmam gerek

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bilemiyorum..

aryscat

aryscat

Üye
maalesef olmadi herseyi yaptim programi acmadan önce asphalti yükledim ama programda gözükmedi oyun. bende oyunu ngage klasorune attim programi actim preparing installer yazdi yukluyodu oyunu ama install error -1 yazdi ne yapmam gerek

Bu asphalt ve one oyunlarının 2 versiyonu dolaşıyo piyasada. Birtanesi sonraki sürüm n gage programlarında yükleme hatası veriyordu. Hatta n95 8gb varken binpda nın h ck lediği asphaltlardan biri yükleniyor biri hata veriyordu bendede. Hafta tatilinde deneyecem. Ayarlarız birşeyler inşallah. N gage olayına eğilme zamanı geldi artık...:)

Üst Alt