5800 için hangi kılıfı seçmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
5800 için hangi kılıfı seçmeliyim?
Arkadaşlar 5800 ın yanında ufak bir çizik gördüm bugün kılıf almayı düşündüm sizce en iyi kılıf hangisidir?Ve nerelerde satıldığınıda söylerseniz.. :bilmm

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
aksesuarcılarda olur ve şöyle bir kılıf var alt ve üst tarafı biraz sert bir kapak alt ve üst tarafını birbirine bağlayan lastik var o esnetiyor kılıfı öyle bir kılıf seç

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim heralde sen kutudan cıkan kılıftan bahsediyorsun fakat o bende var bir ahbabımda n95 8gb var deri kılıfı var her telefonu cıkardıgında ekran tertemiz oluyor.Cevap yazdığın için teşekkür ederim.Aklıma şu invisible shield geliyor ama oda hem pahalı hemde zor takılıyor galiba..

cabbar100

cabbar100

Üye
Burak kardeşim invisible shield bende var gayet güzel. Ön ve arka kapakta var. Gerçekten çizilmelere karşı birebir. Ama çabuk kirleniyor ve parmak izi falan herşeyi tutuyor. Ama ekran çizilmediği için ne bulursam onunla silebiliyorum. :ehe
Takması da biraz sıkıntılı. Eğer alırsan haber ver bana yardımcı olayım :oke:

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
Burak kardeşim invisible shield bende var gayet güzel. Ön ve arka kapakta var. Gerçekten çizilmelere karşı birebir. Ama çabuk kirleniyor ve parmak izi falan herşeyi tutuyor. Ama ekran çizilmediği için ne bulursam onunla silebiliyorum. :ehe
Takması da biraz sıkıntılı. Eğer alırsan haber ver bana yardımcı olayım :oke:

Çok saol kardeşim fiyatları ne kadar ve nerde satılıyor gittigidiyor işlerini çok iyi bilmiyorum ben de.

punqermojo

Üye
telefonun rengi hangi renk ise o rengi al

cabbar100

cabbar100

Üye
Ben almıştım. Ama takması gerçekten sıkıntı. Telefonun yan taraflarına da koruma sağlayan iki şerit var. Bende bunlar çok kötü durumdaydı sökmek zorunda kaldım. Arka kapaktakinin de köşeleri kalkık gibi. Bunlar benden kaynaklanıyor. Çünkü takarken bayağı zorlanmıştım (tam yapamadım büyük ihtimalle) Yani şu an alacak olsam sadece ön ekran için olanı alırdım. Ön ekran zırhını takması kolaydı onda bir sorun yaşamadım. Ama arka kapak ve yan taraflar :islik

not: şunada bak yeni galiba ben zırh aldığımda yoktu bu

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
Çok saoloun beyler

cabbar100

cabbar100

Üye
Toz-kirlenme ve zırhı takma olayını iyi düşün sonra bana kızma :ehe

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
Yok canım niye kızayım ki :oke:

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
ama şöle e 72 ye göre bile kılıf var deri ama 5800 biraz kalın geniş yha ondan deri kılıf varsa tabisiki onu seçeceksin :D bnm n95 8gbye bile çıkarmışlar 5800 a yok bildim kadarıyla

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
:D Bulursam deri kılıf kaçırmam da hepsi kaliteli olmuyor.İyi birşey bulmam lazım.

punqermojo

Üye
bk bu resmlerdekinden birini al

boş ver klıfı bu böle güzel

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi

punqermojo

Üye
Evet bunlar güzel ama bunların yanında felan bolluk oluyo oda çok rahatsız ediyor.Sen bu kılıklardan mı kullanıyorsun?
:bilmm
hayır kullanmıyorum dostum .) bnde 580 vb.yok N72 var bnde :D ben bunları beyeniyorum sana tavsiye ettim :D

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
ama burak arkadaşımızın telefonunun ekranı çizilmiş bu silikon kılıflar sadece arka kısmını koruyor yani burağın derdine çare olmaz baytarı da yok zaaten :D:oke:

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
ama burak arkadaşımızın telefonunun ekranı çizilmiş bu silikon kılıflar sadece arka kısmını koruyor yani burağın derdine çare olmaz baytarı da yok zaaten :D:oke:

:d: benim telin ekranı çizilmedi kamera düğmesinin yanı çizildi ben de önlem almak istedim =) Kardeşim bana bolt programının nasıl kurulduğunu anlatırmısın senin konudan yapmaya çalıştım yapamadım msn varsa ordan anlatabilirmisin?

punqermojo

Üye
:D:D

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
:d: benim telin ekranı çizilmedi kamera düğmesinin yanı çizildi ben de önlem almak istedim =) Kardeşim bana bolt programının nasıl kurulduğunu anlatırmısın senin konudan yapmaya çalıştım yapamadım msn varsa ordan anlatabilirmisin?

sana verdiğim linkde mehmet abimizin yaptığı önizlemeli resimli anlatımı var ordan yapmaya çalış ben 5800da denedim videoda izledim yapamazsan imzamdaki linke tıkla kafana takılanı yaz yada özel mesaj gönder çalıştığım yerde msn programı yok msnden anlatmak isterdim ama elimde değil :bilmm buda link

http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-...n-youtubeye-girme-resimli-anlatim-314951.html

yardımcı olurum elimden geldiğince

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
sana verdiğim linkde mehmet abimizin yaptığı önizlemeli resimli anlatımı var ordan yapmaya çalış ben 5800da denedim videoda izledim yapamazsan imzamdaki linke tıkla kafana takılanı yaz yada özel mesaj gönder çalıştığım yerde msn programı yok msnden anlatmak isterdim ama elimde değil :bilmm buda link

http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-...n-youtubeye-girme-resimli-anlatim-314951.html

yardımcı olurum elimden geldiğince

Cok teşekkür ederim hemen deniyorum bu programla istediğimiz sitede video izleyebiliyormuyuz?

Üst Alt