5800 ı v60 a gunceleyemeyenler okusun - ovı suit maceresı

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
52 101 i ınıdrdın ama olmuyo hımm bı bakalım şansımzı deneyelım yarın gönderirim ben sana dosyaları

sonra tekrar bu yolu deneriz

herock

Üye
52.0.101 de benim telefona göre dosya bulamıyorum kardeş yanlış anlaşılma oldu sanırım navifirmde dosyaları bulamıyorum

----------Eklendi @ 23:04:32 ---------- Yazıldı @ 22:49:50 ----------

Ayrıca v60 ın navifirm güncellemesi verilmemiş :S

asigsasi

asigsasi

Üye
çok pişman oldum keşke güncelleme yapmasaydım eski web tarayıcı daha güzeldi tuş kilidi dandik olmuş telefon kafayı yedi eski uygulamaların çoğunu geri yükleyemi yorum sizde pişman olmayın

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
çok pişman oldum keşke güncelleme yapmasaydım eski web tarayıcı daha güzeldi tuş kilidi dandik olmuş telefon kafayı yedi eski uygulamaların çoğunu geri yükleyemi yorum sizde pişman olmayın
Önce hafıza kartına format attınmı daha sonra telefona hard format at ondan sonra gel bende suan ramım 66 larda geziyo ve düşmuyo tuş kılıdı dandık mı ? 52007 tuş kılıdı bile yoktu . web tarayıcısı ile hepsiburada ya fılan gır bol bol resimli bi site o bi tane kasılma yok resmen telefonun degeri artı tarayıcı sayesinde bence cok güzel ;)

Dr.Mouse

Dr.Mouse

Üye
Yaw önemli olan güncelleme çıkması ya çıkmasaydı hala güncelleme istiyor olacaktık Nokia'dan (Adı batsın :off:) Yazdan beri güncelleme bekliyoruz anca birşey çıktı. Okulda C5-03 olanlar 5800'olanlarla dalga geçiyodu güncelleme size yok diye şimdi ancak rahatladık oh yaw sonunda güncellemeyide yaptım. Telefon işinden anlamak da çok zor işmiş ya ben elektroniğe devam edicem. CFW'ye tövbe ettim daha yüklemem CFW 2 gün uğraşdırdı beni güncelleme konusunda.

LomeX

Üye
beyler ben dediğiniz gibi yaptm ovi suite'den yeniden yükledin 52.007 yi sonra telefonum ingilizce oldu ve v60 yazılımı gözükmüyoo hard format attım 2 kere yeniden yükledm yazılımı fabrika ayarlarına geri döndüm yapamadım yardım lütfen :S

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
beyler ben dediğiniz gibi yaptm ovi suite'den yeniden yükledin 52.007 yi sonra telefonum ingilizce oldu ve v60 yazılımı gözükmüyoo hard format attım 2 kere yeniden yükledm yazılımı fabrika ayarlarına geri döndüm yapamadım yardım lütfen :S
Nası olmus öyle yaw

asigsasi

asigsasi

Üye

*#0000# yap seçeneklerden yazılım güncellemeleri kontrol et birde öyle güncellemeyi dene

hknyuksel39

Üye
yapayan arkadaşlar için

işlemi bitirdikten sonra ovi den once hafıza kartına ardından telefona hard format atın ardın *#0000# yapıp güncelleme kontrol et diyin güncelleme yükleniyor suan güncelleme bitti sonunda yükledim

LomeX

Üye
yapayan arkadaşlar için

işlemi bitirdikten sonra ovi den once hafıza kartına ardından telefona hard format atın ardın *#0000# yapıp güncelleme kontrol et diyin güncelleme yükleniyor suan güncelleme bitti sonunda yükledim
onuda denedm yazılımı attım sonra fabrika ayarlarına döndüm ardından hard format attım yok aynı :S

bayon

Üye
güncelleme yüklemeden önce telefona *#7370# soft format veya hard format atılarak yapılırsa daha sağlıklı olur diye düşünüyorum o zaman hiç bir yükleme sorunu kalmayacaktir

isayhan

isayhan

Üye
arkadaşlar bende yeni yazılım gözüküyor fakat yüklenmiyor ovi suit ile yapınca ovi bulamıyor yardımcı olun lütfen

semih 357

Üye
ya bende muzk player,foto duzenlycı,radyo calışmyo

crazy_1995__

Üye
la bi bn yapamadım bnde güncelleme cıkmıo olmuo hacı yha

yues

Üye
*#0000# güncellemeleri kontrol et diyorum bağlanılıyor diyor bi kaç dakika sonra bağlantı hatası diyor??

580058005

Üye
arkadaşalr benim telefonum yazılım güncellemisini görüyor fakat telefonla uyumle degil diyor oviden yüklerken telefonla baglantı kesiliyor ve tamamlanmıyor jafta yeniden yüklledim ama aynı proplem devam edeiyor napmalıyım

kcsoft

kcsoft

Üye
arkadaşlar bakın navifirmden telefonun ürün koduna göre dosyalarını indirirseniz yinede güncellemede hata verir ovi suitle yeniden yükleyin yazılımınızı ondan sonra görecektir ben kendim bugün bu şekilde yaptım anıl kardeşimin konusu sayesinde

güncelledikten sonra mutlaka saat ve tarih ayarlarını güncelleyin yoksa yazılım güncellemelerinde v60 gözükmez

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
aynen

Üst Alt