5800 hat olduğu halde meşgul yada ulaşılamıyor.!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

rhm57

Üye
    Konu Sahibi
5800 hat olduğu halde meşgul yada ulaşılamıyor.!!!!!!
:ağlarım: Arkadaşlar 5800 telefonum v 51 son versiyon yüklü. türkcell den avea ya geçtikten sonra başladı anlayamadım bazen arandığımda tel meşgul bazende ulaşılamıyor diyor ne yapmam lazım telimde ndrive ve garmin yüklü bu tür proğramlar falan yaparmı acaba gerçi epeydir var bu proğramlar ama bu problem aveadan sonra başladı tel i aç kapa yapınca düzelebiliyor bazen anlamadım gittiiii:

bmllk

Üye
menu / Ayarlar / Bağlantı /Şebeke /Sebeke Modu / Gsm seç düzeliyor. Sanırım Avea hattı 3g özelliğinde sıcıyor. Sinyan verici Sebekeye yakın bölgelerde bu sıkıntı var. Kimse cevap yazmamış dikkatimi cekti bendede aynı sıkıntı mevcur ben bu şekilde cözdüm.

anılÇ.

Üye
abi ben vodafonum her numara beni arıyor nedense tek numara beni arayınca meşgul çalıo telefon yönetiminden dahili numara grubunu iptal ettim bir iki gün oldu AMA yine aynı oluo napabilirim yardım edin
:(

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
abi ben vodafonum her numara beni arıyor nedense tek numara beni arayınca meşgul çalıo telefon yönetiminden dahili numara grubunu iptal ettim bir iki gün oldu AMA yine aynı oluo napabilirim yardım edin
:(

Arama engelleme kısmından tüm seçeneklerin etkin olmadıgından emin ol..

Üst Alt