5800 güncelleme sonrasındaki gördügünüz değışikler ?

Sponsorlu Bağlantılar

ntquartex

ntquartex

Üye
Önemli bir hız artışı var...Ayrıca Slide & Unlock özelliği de güzel olmuş...İlk başta bende çalışmamıştı ama soft reset sonrası o da düzgün çalışıyor.
Ayrıca en önemli gelişme bence Radyonun artık düzelmesi...Sorunsuz çalışıyor...

maxIm4

maxIm4

Üye
ben wlan cekim kapasitesinde artış hissettim yani benim odamda öpsen cekmezdi wifi, smdi kuvvetli cekiyor..

niqotein

niqotein

Üye
görgüğüm tek değişiklik slide unlock ve web tarayıcı o kadar :( nokia yine hüsrana uğrattı :(

ismail0147

ismail0147

Üye
Nokia bu aralar yokya

erdi_s

erdi_s

Üye
beyler en iyisi siz v60 cfwsini bekleyin panik yapmayın cıkar bikac güne

asigsasi

asigsasi

Üye
arkadaşlar uygulamalar menü sündeki ovi rehber seçeneği gitmiş yeni versiyonda

sami41

Üye
arkadaşlar ikilemde kaldım 5800 kullanıyorum sizce güncelliyim mi ?

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ikilemde kaldım 5800 kullanıyorum sizce güncelliyim mi ?
Güncelle takibi güncelledikten sonra hard format at telefonun aşırı derecede hızlanır dokunmatik hassasiyetide artar internetde hızlanır :oke:

sami41

Üye
Güncelle takibi güncelledikten sonra hard format at telefonun aşırı derecede hızlanır dokunmatik hassasiyetide artar internetde hızlanır :oke:
Bir sürü insan olumsuz şey yazdı, telefonumda yazılımsal sorunlar çıkarır diye korktum, sonra eski sürümüne dönmüyomuş anladığım kadarıyla :S

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
Bir sürü insan olumsuz şey yazdı, telefonumda yazılımsal sorunlar çıkarır diye korktum, sonra eski sürümüne dönmüyomuş anladığım kadarıyla :S
Bizim insanımız hep daha fazlasını istediğinden öyle oldu :oke: yazılımsal sorun çıkcağınıda sanmıyorum

bulent35x

bulent35x

Üye
berbat ettiler güzelim 5800ı v60 la dokunmatik bile bozuldu arkadaslar kaça sayarlar bendekı 5800ı androıd kullanmak şart oldu artık ideos x5 i inceledim baya güzel tel artık nokıa kusura bakmasın v52 den çok memnundum bozdu güzelim telı ya deli olcam 2 sayfa açıyom nette pat atıyo netten ekranda küçüldü tam ekran olmuyor berbat ya bilen varsa izmir civarında kaça sayarlar fikir verin arkadaşlar

roni1907

Üye
emotion eklenmemiş ki sadece tarayıcıyla tuş kilit bölümü değişmiş

mertko12

mertko12

Üye
bence adam gibi bi değişiklik yok yama gibi xD

ak42

ak42

Üye
galiba bu güncellemeden kimse memnun değil

garakesedıp

garakesedıp

Üye
pişman oldum

temel76

Üye
nokıa 5800 yenı versıyonunda radyo donma devam edıyor.hıc umurlarında degılkı adamların senın telefonun donuyo donmuyo.sadece telefonu satalımda,ne olursa olsun........

xmanyak

xmanyak

Üye
arkadaşlar bu tuş kilidi ekranının rengi saatin rengi falan değişmiyo galiba bilen var mı? ayrıca nokia bi uygulama çıkarmış o tuş kilidi ekranına 6 tane kısayol eklenmesini sağlıyor şu linkten ulaşabilirsiniz:

xxdama

xxdama

Üye
valla ben v60.0.003 kullanıyorum. Annayıda yükledim. Bi sorunum yok. Telefonuda hackledim. Bi kaç programda yükledim . Tel kral oldu walla.

juba08

Üye
Bende güncelledim fakat format atmama rağmen slide unlock yok.

dunyali99

Üye
arkadaşlar ben güncelleme yaptıktan sonra pc ye usb kablosu ile bağlayıp hafıza kartına birşeyler atmaya çalıştığımda hafıza kartı tanımsız oluyor dosya yöneticisine giriyorum orada olması gereken klasörler yuvarlak vavi vede soru işaretli oluyor hafıza kartı kullanılamıyor.formattan sonra oldu.hafıza kartını biçimlendiriyorum düzeliyor .pc ye bağladığımda yine aynı durum oluşuyor.

Üst Alt