5800 da facebooktan sohbet yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
napım lan senin aileni

bthn_997

bthn_997

Üye
o zaman defol :off:
bi mod abimiz yok mu el atsa

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
babanın formumu .........

yalnızkalp31

yalnızkalp31

Üye
aynen katılıyorum kardeş nimbuz çok daha güzel:evet::evet::evet::yuru:yuru

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
bura senin babanın formu olsa bn suan burda degildim .demekki babanın form degil o yüzden millete artistlik taslama.ayrıca o nimbuz güzel diyen arkadaşlar size zorla bunu kullanın diyen yok burda sadece bir paylaşım mevcut öyle bi yorum yapıyosunuzki sanki zorla nimbuzusize bıraktırmaya çalışıom sancak okuyan.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
buradan anlaşıldığı üzere forumun yarısı çocuk beyler, dağılın.

SilentOne

SilentOne

Üye
nokianın chat programı var msn ovi yahoo fln var

bthn_997

bthn_997

Üye
bura senin babanın formu olsa bn suan burda degildim .demekki babanın form degil o yüzden millete artistlik taslama.ayrıca o nimbuz güzel diyen arkadaşlar size zorla bunu kullanın diyen yok burda sadece bir paylaşım mevcut öyle bi yorum yapıyosunuzki sanki zorla nimbuzusize bıraktırmaya çalışıom sancak okuyan.

form değil forum
nimbuz değil nimbuzz
ayrıca o kadar önerilen bir programsa demek ki güzeldir bu son mesajım haksız mesaj kasmaya gerek yok

SilentOne

SilentOne

Üye
nimbuz he denemek lazım

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
aman bi nimbuzz a nimbuz dedikya kimse bişey anlamaz aman cok özür diliyorum nimbuzzdan forumdanda çok özür diliyorum affedin abilerim aman bida foruma falan girecek yüzüm kalmadı not: kısaltma die bişey var türkçesi kıt olanlar anlamaya bilir.!!!!!!!!!!!!

bthn_997

bthn_997

Üye
önce Türkçeni düzgün konuş sonra yaparsın kısaltmanı forumu form yapmak veya nimbuzz'u nimbuz yapmak kısaltma değildir. ayrıca senin yüzünden gereksiz mesaj atrzında bir uyarı almak da istemem o yüzden kapatalım şu mevzuyu!

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
bn çoktan kapadım sen açıp duruosun ayrıca şu nimbuzzzzzzzz un sonuna bi z koyduk die milletonu yanlış anlıyacak degil . Demekki snde bi anlama kıtlığı var . Ve ayrıca güzel türkçemizde ünlü daralması die bişey var git öğren

bthn_997

bthn_997

Üye
Sen süpersin ben kıtım tamam konu kapansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt