5800 da facebooktan sohbet yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
5800 da facebooktan sohbet yapma
evet arkadaslar 5800da facebooktan chatyapma cok basit öncelikle touch.facebook.coma giriyoruz sonraen alta geliyoruz ve tüm site diyoruz ve facebook aynı bilgi sayardaki gibikarşımızda. (hem nokıa flash sorununada care bulmus videonun üntüne tıklıyorsunuz biraz bekliyorsunuz ve vıjjıp bir yazıflesh playerin yüklenmesi gerek ve sizde ekrana bakakalıyorsunuz ve sizde o siteye gidiyorsunuz bir bakıyorsunuz simybian için flash player yokiçinizden ..........mun nokıası diyosunuz :=;=:??ama chat var enazından ) bir tesekkürü horgörmeyelim lütfen

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Nimbuzz,ebuddy,talkonaut, daha brcok face chat uygulaması war

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
anlatamadım galiba bunda hem chat yapıp oyun oynaya bilirsin

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Flash 10.2 yok. Nasl oynuycn

Puck

Puck

Üye
ovide facebook chat var ucretsiz oradan programla daha kolay chatlesebilirsiniz :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
touch.facebooktan Girmeye Pek Gerek Yok Facebook.com Sonuna /?m2w Yazınca Aynı Pc Deki Gbi Oluyor Veya Onun Yerine Nimbuzz KuLLaNıN Dosyada Gonderılebiliyor...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş yazıdan bişey anlamadım sen 5800 la facebooktan videomu izliyosun ?

AlpReis

AlpReis

Üye
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Araştır öyle aç ya.Yeni almış telefonu faceye de ilk defa giriyor arkadaş aşağıdaki tüm siteye basmış.Önce ne olduğunu anlamamış sonra pc gibi açıldığı fark edip konu açmış.Teşekkürü hor görüyoruz kusura bakma defalarca verildi.Operayla yaparsan daha kolay.Arkadaşların dediği programları kullanmak daha iyi.Facebook hem kasar hem de girişte 500kb girer.eBuddy kullanıyorum 50 kişi açık hem kasmadan hem hızlı hem ekonomik.Msn face aynı yerde ve 250kb yiyor saatlerce konuşsam bile.O yüzden bırakın bu işleri.Son tavsiye:eBuddy get.ebuddy.com dan indirirseniz son versiyonu indirirsiniz ovideki eski.Ben N8 olarak değiştirdim get.ebuddy de N8'in eBuddysi daha güzel:oke:

'Patron

'Patron

Üye
bırakın bu işleri . nimbuzz akar hacı :aha:

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
500 kb nin hesabınımı yapıon ayrıca korkma bn snnhayatın kadar telefon degiştirdim

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
500 kb nin hesabınımı yapıon ayrıca korkma bn snnhayatın kadar telefon degiştirdim

Yaş 14.Belli zaten çözemeden bir telefonu başkasına geçmişsin.Modemde 500 kb hiçbir şey değil fakat internet paketiyle yarı yarıya

Neden 20 saat konuşabileceksen 10 saat konuşasın.Bak 10 saatin hesabını yaptım :) Ayrıca 5800'ın browserı 2-3 tane flash reklam olan sitede çok kasıyor.Tüm facebookta da kasma var.Benim ve arkadaşların verdiği programlar daha rahattır ve araştırmadan birşey bulduğumuzu zannedip konu açmayalım:evet:

bthn_997

bthn_997

Üye
zaten fazla telefon değiştirmek değildir önemli olan
önemli olan kullandığın telefon üzerinde ustalaşabilmek (h)

'Patron

'Patron

Üye
adam çok telefon değiştirmiş beyler dağılın :d:

• Beğen
Tepkiler: bthn_997
bthn_997

bthn_997

Üye
adam zengin :d:

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
bastan söyleyeydin 14 yaşında oldugunu seninle konuşmaya bile gerek yok kücücük veletsin gelip burda millete laf sokmaya calışıon

----------Eklendi @ 23:05:56 ---------- Yazıldı @ 23:04:12 ----------

500 kb internet paketinin yarısıymıs seninki ayda kac tl 10 kuruş falanmı?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
250kB 500kB ın yarısı düzgün oku.Telefondan internete arada bir girerim o da 100mblık küçük bişi.

nalcam22

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
ne oldu kardesimin üyeligine giremezmiyim? Ayrıca orda internet paketiyle yarıyarıya demişşin mal önce türkçe ögrendr gel

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Modemde 500 kb hiçbir şey değil fakat internet paketiyle yarı yarıya

yarı yarıya yazıyo yarısı değil.250 kb harcayan bir programla harcadığınla 500kbla harcadığın yarı yarıya.

bthn_997

bthn_997

Üye
akıl yaşta değil başta işte görüyoruz seviye sıfır :off:
hey sana sesleniyorum
bırak bu forumu çünkü böyle bir aileye katılmayı hak etmiyosun :bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt