5800 cfw yaptım yeni tema ekleyemiyorum ustalardan yardım istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süleyman

Süleyman

Üye
İlk önce şunu açıklığa kavuşturalım
Sen Gold Star mı kullanıyorsun?
Kullanıyorsan hangi sürümünü?
Yani Anna mı?
Ev ekranı belle modlu anna mı?
Belle mi?
O dediğin açılış ekranınıda anlamadım.
Qt için uygulamalar sorunsuz yüklenir ama çalışmaz.
Çalışması için Qt yi yüklemen gerekir.
Bir de bu txt dosyasını dene istersen.

• Beğen
Tepkiler: Atacan-

Atacan-

Atacan-

Üye
evet usta oldu simge çıkmadı ama menü yazıyor aynı şey işimi görür bunu bu şekilde ayarlayıp menü düzeni text dosyası varya onu cfw de değişsem cfw yi atınca bu şekilde çıkarmı ayrıca nokia açılış resmi lazım hani böyle siyah resim altında beyaz noktalar yanıp sönüyor sizde varmı ? birde ben nfc den ovileri tamamen kaldırdım sevmediğim için qt için bişey yapmadım qt uygulamaları sorunsuz yüklenirmi acaba birde klawye modu eklemedim sorun olurmu olursa ne olabilir bu arada text dosyasıı ekleyip flaşladım gene beyaz kendi teması ile açıldı anlamadım gitti

Farkındamısın bilmiyorum ama iyice abarttın...
Sen cfw yapmıyor,yaptırtıyorsun..
Bu dediklerini biraz araştır herşey mevcut forumda , böyle hazıra konmuş oluyorsun !
Ben desteğimi çektim çekmezsem şayet sen değil ben veya sülüman yapmış olcak cfw yi...
Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman

poyo34

Üye
    Konu Sahibi

Farkındamısın bilmiyorum ama iyice abarttın...
Sen cfw yapmıyor,yaptırtıyorsun..
Bu dediklerini biraz araştır herşey mevcut forumda , böyle hazıra konmuş oluyorsun !
Ben desteğimi çektim çekmezsem şayet sen değil ben veya sülüman yapmış olcak cfw yi...
Kolay gelsin.
atacan usta ben araştırdım istediğimi alamadığım için soruyorum ben marvin yani kenan beni tanımayan yoktur sende tanırsın yaşım 32 2008 2009 yılında çeşit çeşit cfw ler yapıyordum bilmediğim şey yoktu ama kaç senedir yapmadığım için unuttum bildiklerimi öğrettiğim kişiler 1000 i geçmiştir gece yarıları cep telefonuyla arayıp soruyorlardı siz devamlı yaptığınız için yardım istedim hatırlamak için saolasın sayende hatırlamadıklarımı öğrendim ama yinede desteğini çekersen canın saolsun hakkını helal et

sülüman usta c6v42 temiz mod kullandım açılış resmi dediğim telefon açılırken mavi nokia yazısı varya işte o onu değiştireceğim siyah üzerine beyaz nokia yazılı altında noktalar olan açılış resmini aradım ama bulamadım hakanın cfw sinde var

Süleyman

Süleyman

Üye
atacan usta ben araştırdım istediğimi alamadığım için soruyorum ben marvin yani kenan beni tanımayan yoktur sende tanırsın yaşım 32 2008 2009 yılında çeşit çeşit cfw ler yapıyordum bilmediğim şey yoktu ama kaç senedir yapmadığım için unuttum bildiklerimi öğrettiğim kişiler 1000 i geçmiştir gece yarıları cep telefonuyla arayıp soruyorlardı siz devamlı yaptığınız için yardım istedim hatırlamak için saolasın sayende hatırlamadıklarımı öğrendim ama yinede desteğini çekersen canın saolsun hakkını helal et

sülüman usta c6v42 temiz mod kullandım açılış resmi dediğim telefon açılırken mavi nokia yazısı varya işte o onu değiştireceğim siyah üzerine beyaz nokia yazılı altında noktalar olan açılış resmini aradım ama bulamadım hakanın cfw sinde var
İlk önce şunu açıklığa kavuşturalım adım 'Süleyman'

açılış resmi olarak Splashscreen.mif
kapanış resmi olarak Sysnap.mif dosyalarını çekeceksin fw içinden
Diğer noktalı dediğin şey animasyon galiba.
O da Hakanın fw de vardı sanırım.
onu bulmak için ilk önce rofs içindeki 101F8763.txt dosyasını bulup aç
Sonra gif dosyasının bulunduğu dizine bak ve istediğin dosyayı oraya gidip al.

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
tamam süleyman usta saol şimdi verdiğin texti deneyeceğim olmazsa temayı zaten ekledim cfw yi telefonuna atan temalardan gidip o tematı seçecek aslında bi zorluk yok ama niye öyle oldu kafam takıldı

- - - Eklendi - - -

süleyman son verdiğin text ile açılışta istediğim tema oldu acaba 1. ile 2 arasında ne fark vardı söyleyebilirmisin bende öğreneyim

poyo34

Üye
    Konu Sahibi
süleyman 2. verdiğin tex dosyasıda sildim çünki temalara girilmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt