5800 c6 versiyonundan v52 orjinal yazılıma geri dönüş için yardım edebilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
    Konu Sahibi
5800 c6 versiyonundan v52 orjinal yazılıma geri dönüş için yardım edebilir misiniz?
Arkadaşlar öncelikle aklıma takılan bir kaç soruyu sorayım .

Navifirm ile indirdiğim dosyalarda jaf için C0r dosyası yok onun yerine C00 dosyası var ancak diğer Cfw deki V19 dosyasındaki boyutu kadar. C6 Cfw sindeki C0r dosyasıda benim orjinal indirdiğim fw nin boyutundan büyük kısacası orjinallerden hangisini atacağım yardımcı olur musunuz aşağıda resim vardır .

Not = Jaf C00 dosyasını görmemektedir. C0r dosyasını görmektedir. (MCU) kısmı.

--------------- Ekleme ---------------

Up!

• Beğen
Tepkiler: usta2525 ve halil_ibraam

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edebilecek kimse yok mu ?

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
valla bende bi ara c6 fw sinden orjinal fwye geçmek zorunda kalmıştım hiç jafla uğraşmadım. navifirm ile indirdim dosyaları. phoenix programı ile flash attım sorunsuz açıldı. nasıl yağtığımı hatırlamıyorum :D forumda phoenix in kullanımı vardı. oradan bakabilirsin.

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler arkadaşlar

jayjay16

jayjay16

Üye
rica ederim dostum yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

ersin5589

Üye
slm arkdaşlar 5800 c6 moduna cevirmişti arkdaşım arkdaşım şehir dışında 5800 eski moduna naısl cevirim yardımcı olursanız sevinirim.

ersin5589

Üye
NAVİFİRM hangileri mesala link verismisin

yarox

yarox

Üye
C00 olan dosyayı C0r olarak değiştireceksi navifirm den c6 fw sini nasıl attıysan aynı şekilde telefonuna flash atıcan telefonun eski haline dönücek

ersin5589

Üye
yada arkdaşlar 5800 c6 modeline döndüm pc modem olarak kulanamıyorum telfonumu o konuda yardımcı olursanız sevinirirm

Üst Alt