5800 a n8 atmak bence mümkün

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kara-ask

Üye
    Konu Sahibi
5800 a n8 atmak bence mümkün
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 5800 c7,n8 gibi şeyler atmak bence mümkün.çünkü ben geçenlerde NomadCryın sunrise c6 son sürümü indirdim ve orjinale dönmek istedim telefonu nokia suite ile pcye bağladım yukarıda yazılım güncellemeleri tarafında şöyle yazıyor.cihazınıza v60.000.00 yüklenmiş.eğer cihazınızda bir problem yaşıyorsanız yeniden yükleyin diyordu .bende orjinal olur diye düşünerek yükle dedim. Telefon beyaz ekranda kaldı.çektim usbyi bataryayı çıkar tak yaptım açıldı teması tuhaftı pin kodunu girdim telefon açıldı ana ekran gelmedi sadece menü açıldı ve telefonu tekrar usb ile bağladığımda c6-00 yazılımı yükleniyor dedi yani c6-00 orjinal yazılım atmiş.bu şekilde product kodunu n9 kini girersek(Rm-356 yerine ) n9 atabiliriz.ve bir ***** dosyasıyla ana ekranı port edilebilir.
Saygılar

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Telefon kendini zor kaldırıyor N8 i nasıl kaldırsın telefon çöker :kop:

kara-ask

Üye
    Konu Sahibi
ben sadece bu bir ihtimal dedim port edilirse olur ozaman c6-00 attığımda hiç açılmazdı :D :oke:
Ayrıca daha bu sabah yazdım 4 saatte bu kadar okunmuş.Nokia aç gözünü
NoKiA FoReVeR <3 :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye
bu ram la bu telefona da tık olmaz

kara-ask

Üye
    Konu Sahibi
n8 olmasa bile c7 belki olur

- - - Eklendi - - -

nomadcry dan cevap bekliyorum

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
bu ram la bu telefona da tık olmaz

iPhone 3gs'de 128 Mb Ram var ama IOS 6 güncellemesini kaldırıyor. Yani iş sadece Ram ile ilgili değil. İşletim sistemi yüzünden. Ram'i sömürüyor. Verimli kullanamıyor.

hikmet366

hikmet366

Üye

iPhone 3gs'de 128 Mb Ram var ama IOS 6 güncellemesini kaldırıyor. Yani iş sadece Ram ile ilgili değil. İşletim sistemi yüzünden. Ram'i sömürüyor. Verimli kullanamıyor.

yanı tek çözüm nokıa nın kaynak kodunu vermesı herşey buna mi Bağlı

- - - Eklendi - - -

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

- - - Eklendi - - -

Bence pek bir işe yaramaz. Bu saatten sonra ne kimse symbian için uğraşır. Ne de telefon bunun için yeterli. İşlemci , GPU çok zayıf ve ekran Rezistif ekran olduğu için çoğu şeyi kabul etmez.

hikmet366

hikmet366

Üye

Bence pek bir işe yaramaz. Bu saatten sonra ne kimse symbian için uğraşır. Ne de telefon bunun için yeterli. İşlemci , GPU çok zayıf ve ekran Rezistif ekran olduğu için çoğu şeyi kabul etmez.

aslında 5800 güzel telefon ama rezistif ekran

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Teknoloji geliştikçe geride kaldı geliştirilmedi. Nokia işletim sistemi arayışında iken Symbian'la resmi olmasa da desteği çekmişti. Sonra da tamamen kesti. Bu telefonlar fiziksel açıdan hala olsun birçok cihazdan iyi çok sağlam telefonlar ama Artık belli bir süreden sonra beklentilere karşılık veremiyor.

kara-ask

Üye
    Konu Sahibi
Teknoloji geliştikçe geride kaldı geliştirilmedi. Nokia işletim sistemi arayışında iken Symbian'la resmi olmasa da desteği çekmişti. Sonra da tamamen kesti. Bu telefonlar fiziksel açıdan hala olsun birçok cihazdan iyi çok sağlam telefonlar ama Artık belli bir süreden sonra beklentilere karşılık veremiyor.

Çok haklısın artık nokia symbian üreticilerini işten çıkarmış.bunları anca symbian geliştiricileri yapar
Saygılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Stabilite ve görsellik açısından yine de iyi bir cihaz. Multitasking'i de unutmamak lazım.

kara-ask

Üye
    Konu Sahibi
ben hala bir umut var diyorum NomadCry ya da R@sim bu konuya bir el atsa çok iyi olacak
Saygılar

hikmet366

hikmet366

Üye
boşuna hayal kurma derim :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt