5800 a HTC tarzı menü EKLE Süper ötesi--s3 v5/Verildi..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

densiz

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
5800 a HTC tarzı menü EKLE Süper ötesi--s3 v5/Verildi..

Bizzat denedim süper çalışıyor hayran kaldım =)

arkadaşlar 5800 için program gezerken bir program kurdum denedim çok hoşuma gitti. ekrana uygulama alarm bluetooth gibi donanım veya programların simgelerini yerleştirip direk açıp kapatabiliyorsunuz. ayrıca 5800 telefonlarda bir önceki yapmış olduğunuz görüşme süresi veya bir önceki gün yaptığınız görüşmenin süresini göremiyorsunuz fakat bu program ile görebiliyorsunuz. ayrıca hava durumu ekranları da mevcut deneyin vazgeçemeyeceksiniz...

en son resimdeki ekran gibi 5 ekran oluşturabiliyorsunuz ayrıca sağ sol diğer ekranlara otomatik geçiş yapabiliyorsunuz.

ayrıca gelen çağrı mesaj sayıları ayrı ayrı ekranda yazdırabilir 3. resimdeki kilit simgesine tıklayınca direk tuş kilidini aktif hale getirebilirsiniz.

PHP:
http://hotfile.com/dl/82795258/ecb5cbe/5800_super_menu.rar.html

Bir teşekkür kafi=)

• Beğen
Tepkiler: klsb44mirc, veilben, messi_123 ve 6 diğerleri

gunaygurel

gunaygurel

Üye
çok güzel ellerine sağlık

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

caglet

caglet

Üye
Türkçesinide ekleseler keşke bunun

mancukya

Üye
O menu Spb shell menusu ve Htc munu ile alakasi hic bir zaman olmadi zaten win mobilde senelerdir bu tarz menuler vardi ama bunlar htcnin kopyasi degildi hatta bazilari htc sensdan daha önceleri zaten vardi

yozgatlıenes

Üye
bunların tam versiyonu var mı

'Şeref'

Emekli Yönetici
Bu programın ismi SPB Mobile Shell ve güncel versiyonu Sitede zaten mevcut.

Arkadaşa katılıyorum bunun zaten sitede onlarca versiyonu mevcut
ayrıca hangi versiyon olduğunuda belirtmemişsin
sen bunun hangi varsiyon olduğunu biliyormusun?
Ayrıca paylaşım yapmadan önce setede araştırma yapmalısın + bu tür ve çok daha fazlasını :maxicep: te zaten bulabilirsin :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt