5300 ,6300 ,5200 ßass Vurdurtma

Sponsorlu Bağlantılar

Kocax

Kocax

Üye
    Konu Sahibi
5300 ,6300 ,5200 ßass Vurdurtma
Evet arkadaşlar telefonum 5300.:oke: Medya ekolayzerinden sesi yükselttim.:yuruŞimdi de ßass vurdurtmak istiyorum.:hmmm Bayağı bir uğraştım ama başaramadım.:allalla: Yardım edebilecek arkadaş varsa cevap isteyebilir miyim?:megafon:

--------------- Ekleme ---------------

Cevap PLEASE!!

• Beğen
Tepkiler: manger, sasane, asilbozkurt55 ve 1 kişi daha

Er3NjaN

Üye
arkadaşım elinde 5.1 sorround ses sistemi yok =) onun bas vurabilmesi için telefon boyutunda hoparlör takman lasım bnce fazla zorlama telefonunu =)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yok Artık daha neler

eern

Üye
bitane 38 cm jbl bass bağla.canavar gibi olur:))

batuhaneker

Üye
bırak ya bas vuran 5300 mı olurmuş.

YuRTcU

YuRTcU

Üye
elindeki telefon 5300 bass istiyon telefon iyi tamamda

holocaust95

holocaust95

Üye
paylaşım için tşklerr

cantmr

cantmr

Üye
haha bendeki 5300 bi şarkının sesini yükseltim müzik attım.telefondan hani suyun altından konuştuğumuz zaman baloncuk sesleri gelirya 2-3 kere o ses geldi sonra hoparlörüm kulaklık seviyesinde ses çıkarmaya başladı kvk ya 60 ytl byıldım sakın böyle bir hata yapma zararlı çıkarsın

ipochi

Üye
bnde medya ekolayzerinden ses yükseltm ama şmdi hoperlörünü mü bas mı anlamadım ayrıca bas ne demek ya blen warsa ltfen sölesin 6300

trenki

trenki

Üye
Uğraşma Derim Ben Fazla Ses Zarar Ayrıca En iyi Sesler S60 ve Smbiyan 9.1 telefonlardan çıkar Java Larla Uğraşmaya Gereq Yok..!!!

nitrogenetic

Üye
Benımde 6233'um Var Gayet Guzel Bas Vuruyor Bırde Sarkıların Magkul Boyuta Sesıni Azaltıp Bass Kısmını Yukselttın mı Bılgısayarında Ses Yukseltme Programlarıyla O zaman Istedıgın Verımı Alırsın.

cangxl

Üye
merhaba kocax bütün yazılanları okdum yok artık diyenler var. yok değil aslında. 5300 bass yapılır. ben nasıl yapıldıgını biliyom ama gıcıklık olsun diye söylemiyom. benimde 6300 ım var. ona bass yapmayı başardım. hahahaha .bu arada yapılmaz diyip gülenlere hahaha

yapılı yapılı biraz daha kafa yor ben kafa yordum hemde çooooooook az yordum on saniyelik hemde.ve en sonunda senin 5300 benim 6300 a bass yapmasını buldum bu arda bulmak kolay oldu ama yapması bi hayli yorucu ve zahmetli.söylemek isterdim ama bu benim huyum gıçıklık olsun söylemiyecem söylerdim ama adını beyenmedim nefret ettiğim bir arkadaşımın lakabı kendiside koca lakbıda kocax

tamam tamam söyliyecem bende senin gibi 6300 a bass uygulamak istiyodum birden aklıma 6300 ın kulaklığının ucuna baktım baktım öyle 10 sn lik baktım hemen aklıma o başı kesip bilgisayarın hoperlörünün ucundaki başla değiştirdim bu zahmetli oldu benim için ama yapmak istedim ve yaptım. kulaklığı taktım telefona hoperlörün fişini taktım pirize povera bastım bası yülkselttim ve istediğim şarkıyı seçtim ama öyle bir ses çıktıki (tabi höperlör 5+1) ama mükelmeldi .bu arada bunları yaptın sonra höperlörü eski haline getirsim çaliışmadı ama yine 6300 ınkini taktım öylece kullandım .bu arda yapmak istersen böyle ama bu sana pahalıya patlar yeni bir höperler alırsın ben bunu yaparak bilgisayarıma anneme aldırttığım ses saistemini taktım o daha güzel

halbükü benim dediğim buydu 5300a böyle yap

ZetA00

Üye
bnde medya ekolayzerinden ses yükseltm ama şmdi hoperlörünü mü bas mı anlamadım ayrıca bas ne demek ya blen warsa ltfen sölesin 6300

sen hangi boyutta yaşıyosun çok merak ediyorum.:megafon: bass: amfinin girişine uygulananan sinyalin hoparlör içerinsindeki mıknatıslar arasındaki üzerine bobin sarılı olan diyaframdan geçerek çıkan güçlü bir ses dalgasıdır.:vur gelelim 5300 bass vurdurmak isteyen arkadaşa senin yaşın form kurallarına uymuyor bu biir. ikincisi elindeki 1000 watt 175 r.m.s veren bir woofer değil sadece bir telefon.neyse sadece gülüyorum sana...:oke:

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş öyle şey olurmu bunu sen subower bas sistemimi sandın

murat94

Üye
lan olum telefonun ıcındekı kucucuk hapörlerden basmı ıstıorsun sen :D ama ayrı kolonlar takabılırsın telefon ıcın bende 5610 war ona göre kolan aldım üstten takılıorr müthiş ses ve azıcık bass war ben tavsıye ederım..

lutfuuu

Üye
süper

cengizırgaş123

Üye
olum

Üst Alt