5300 ,6300 ,5200 ßass Vurdurtma

Sponsorlu Bağlantılar

bugracas

Üye
Bence kulaklık bölümüne takılan mini, hopörlörler var onu taksın canawar gb ,olur....( fiyatıda 20-15 arasıdır...) tavsiye ederim bende D600 var ben yaptım çok manyak oldu sesinde hiç bir sorun olmuyor......:oke: görüşütrüz.............................

--------------- Ekleme ---------------

mini kolon taksı daha iyi olur:oke:

sailor_moon95

Üye
benim tel 5200 ama ayarını yükseltince tel mal oluyo

tuncay_407

Üye
bi tane telefonun arka kapagı kadar hoporlör bulacaksın telefonun ses çıkışlarına bağlayacaksı artı ucuna ise telefonun bataryasından iki kat fazla elektrik vereceksin 1numara olur çünkü ben yaptım hiç bir telefon benimki kadar çıkarmıyo süper oldu

bearpower

Üye
ben 6300 kullanıorum eger bas istioyor san tek caren orjinal nokia kulak içi kulaklık alacaksın oda okdr bas tiz wermes ama digerine gore daha iyi olur tek yol bu

asdasd06

Üye
yaha git bende 5800 war sadeje 5800da oluo

sen mp3 playeri aç ondan sonra ekolayzerden ayarla

yasin1994

Üye
bendede 5300 var ama vurmaz ugrasma tv mobil bile vurmuyo ama istersen bizim arabaga 38 lik jbl bas var silindir kutulu satım sana bala

ama aldında orjinal kulaklını verdiseler cok güzel bas vuruyor

nlgzrgn77

nlgzrgn77

Üye
ben de 5300 a hoparlör bağlamak istiyorum ama kablo telefona büyük geliyo
küçük girişi büyüğe çeviren bi kablo var mı acaba

akrep_11

Üye
ßitane anfi tak jak giriş yap :) Sonra

ßitane anfi tak jak giriş yap :) Sonra ßi de ßuffer Tmm Dır :))):oke::oke:

asi3535

asi3535

Üye
Evet arkadaşlar telefonum 5300.:oke: Medya ekolayzerinden sesi yükselttim.:yuruŞimdi de ßass vurdurtmak istiyorum.:hmmm Bayağı bir uğraştım ama başaramadım.:allalla: Yardım edebilecek arkadaş varsa cevap isteyebilir miyim?:megafon:

Cevap PLEASE!!
karde snasıol yukseltıtn sesını

zomee

Üye
telefona göbekmi attırcan

okanekiz

Üye
eeee başka

umut7741

umut7741

Üye
zaten ona bass vurdurursan ekolyar dağılır nve hoporlerin sesi java seslerinden daha berbat cıkmaya baslar uğrasma

gastly90

Üye
telefonun bi s40 bu yüzden ona herhangi bi eklenmti yapmana imkan yok..s60'Lar açık kaynak kodlu olduğu için ancak onlara böyle şeyler yapabilirsin..

aygun77

aygun77

Üye
Telefonlarda bas vurdurma hoporlör için çoq zararlı arkadaşlar:pro:

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
Ya Arkadaşlar Madem Telefonda BAs ÖZelliği VAr madem Sesi DAHA yüksek Adamlar neden Oyle YApmasın DAha Yüksek Sesli ve BAss Lı Demekki Oyle YApınca Bi problem Çıkıo Sanki Biz Akıllız Da Onlar :D

hqn123

Üye
beyler bn size söliyim hepiniz rahatlayın
1:en üst
2:en üstten 2 alt
3:en üstten 2 alt
4:en üstten 1 alt
5:en üst

al tepe tepe dinle:D

eminmeo

eminmeo

Üye
eğer bas istiyorsan ekolyzıra gir hepsini en yükseğe getir

djemre38

Üye
ekolayzere gir .ilk sıradan başlayarak 5 4 4 3 1çubukları böle sırala .al sana bassın kralı okiş ;D

dedereis123

dedereis123

Üye
sakın deneme patlatırsın saçmalama müziği çok seviyorsan alırsın 3.5mm kulaklık girişi olan bağlarsın bilgisayar sistemine öle dinlersin

ozkan1987

Üye
5320 ye bağladım gümbür bir sorun yok deneyin

Üst Alt