TÜRKÇE ASİSTAN.08.03.2015. GÜNCEL.V.2.8.Konuşarak Telefonu yönetme.. Dogal Erkek & Bayan sesi

Sponsorlu Bağlantılar

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:

agoin

agoin

Üye
Gear 2 de kullanılırmı acaba

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Gerek kalmadı.
Bende çalışmıyor :)
nasıl bir hata alıyorsun market harici uygulamaları ayarlardan aktif yaptıysan veya apk yi yüklerken hata alıyorsan apk bozuk veya yüklediysen ve uygulama açılıp kapanıyorsa marketten yüklemeni tavsiye edecem ondada aynı sorunu yaşıyorsan artık emekli olma vakti gelmiştir :))
Gear 2 de kullanılırmı acaba
yükleyip denemen gerekir

zer kalov

zer kalov

Üye
nasıl bir hata alıyorsun market harici uygulamaları ayarlardan aktif yaptıysan veya apk yi yüklerken hata alıyorsan apk bozuk veya yüklediysen ve uygulama açılıp kapanıyorsa marketten yüklemeni tavsiye edecem ondada aynı sorunu yaşıyorsan artık emekli olma vakti gelmiştir :))
yükleyip denemen gerekir

Tamam yaptım abi meğer internet istiyormuş :)

afer459

afer459

Üye
internet şart yani :(

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Paylaşım icin tesekkurler.
Konuda güncel linkleri göremedim eskiside kirilmis, linkleri guncellersen sevinirim :)

Bu arada uygulama bir acayip mesaj gönder deyince anlamadım diyor,
Mesaj gonderirmisin diyince kime diyor
Kibar olmak lazım demekki :D

@edim1979

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
in
internet şart yani :(
internetsiz çalIşmaz arkadaşlar
Paylaşım icin tesekkurler.
Konuda güncel linkleri göremedim eskiside kirilmis, linkleri guncellersen sevinirim :)

Bu arada uygulama bir acayip mesaj gönder deyince anlamadım diyor,
Mesaj gonderirmisin diyince kime diyor
Kibar olmak lazım demekki :D

@edim1979
mesaj gönder demen yeterli oluyor arkadaşım konunun altında market link mevcut markete yönlendiriyor cebinizden girince

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
in

internetsiz çalIşmaz arkadaşlar
mesaj gönder demen yeterli oluyor arkadaşım konunun altında market link mevcut markete yönlendiriyor cebinizden girince

Dostum bu şekilde konu acamazsin uygulama bölümünde; konumda başlıkta belirttigin surume ait uygulama linki ek olarak bulunmak zorunda ;)

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bu şekilde konu acamazsin uygulama bölümünde; konumda başlıkta belirttigin surume ait uygulama linki ek olarak bulunmak zorunda ;)
Neyseki yöneteci bu baskı durumana el koymuş ve ek link eklemiş.. bu muzdarip durumdan kurtardıgı için teşekkür ediyoruz kendisine :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Neyseki yöneteci bu baskı durumana el koymuş ve ek link eklemiş.. bu muzdarip durumdan kurtardıgı için teşekkür ediyoruz kendisine :)
Evet kendi konusu gibi sahiplenip ilgilenmis konuyla tesekkurler yoneticimize :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Durduruldu Hatası Veriyor Kitkat Samsun S4

earlyhcore

earlyhcore

Üye
saçma bir proram

selipro

Üye
Uygulama güzel ama alttaki reklam berbat ediyor isi isterseniz alttaki reklam i kaldırabilirim ?

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Güncelledi

Üst Alt