5250 kullanıcıları buraya baksın lüften !!!

• 6 Kasım 2010
  • 3690 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bugün telefoncuya gittim nokia 5230 almaya ama bana yeni çıkan 5250 yi önerdi çift hoparlör varmış ovi felan anlattı işte:ehe kararımdan vazgeçtim nokia 5250 ya karar verdim sizce önerileriniz nasıl gri rengine baktım müthiş bir havası var üstelik:d: iyi günler maxicep ailesi görüşleriniz bekliyorum :bye2:

Yazan: EMRE0545
  2. iyi yapmıssın walla akıllı terih etmissin....

3. Ben aldım telefondan memnunum ama sesini sonuna kadar açınca (playerda) hışırtı yapıyor. 1-2 derece kısman gerekiyor.

4. Dokunmatiği çok iyi. 5800dan daha iyi hatta. Mesaj yazarken zorlanmazsın. Konuşurken ses biraz kötü ama avea kullanıyorum ben ondan sanırım :) Kamerası 2mp ekranda iyi gösteriyor ama pcye atınca resimler kötü. GPS yok ama genel olarak iyi bir telefon.

5. 5250 deişik bi tel =¨¤Í

6. ben alacaktım bi aralar 5230 fakat nokianın sitesinde pek yakında 5250 yazısını gördüm telefonu inceledim ve hayran kaldım... sonra almadım ama çünkü s^1 kullanıo die bi haber çıktı soğudum telden yinede karar senin :evet:

7. sybıan 1mı kulaktan dolma bılgıler bakın nokia sıtesıne

8. 2 hapörü var müzik çalarken bazan önden geliyor ama çok az geliyor bazende arka hapörlere geçiyor :yuru ndn oluo acaba

9. çok güzel çok iyi çalışıyor

10. bende dün aldım bu teli..cok beyenerek aldım..hala daha beyeniyorum..iyi yapmılşsın almakla

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 09:41