5130C V7.97 Modlu FW By Orochi Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

MrTech

MrTech

Üye
Öncelikle teşekkürler, bu yazılımı yükledikten sonra telefonun orjinal yazılımına dönebilir miyiz?

Evet Dönebiliyorsun.Fakat Düşük Yazılıma Değil.Orjinal Aynı Versiyona Dönebilirsin.

TheCower

TheCower

Üye
Oroki kardeş jaf link ölü. Upload yapar mısın tekrar? 4shared de de şifre var onu da söyler misin şunu tele bi kurayım

manniaq

Üye
kardeş linkleri yenileme imkanın varmı

ilaki

Üye
sağol ustaaaaaaaaaaaaaaaaaa

compact

Üye
kardeş acil lazım site kapanmış başka link lütfen

caresiz22

Üye
merhaba kardeş buna çok acil ihtiyacım var linki yenileyebilir misin ? telefon gavurca oldu ....

---------- Eklendi @ 12:16:21 ---------- Yazıldı @ 12:02:27 ----------

yok mu yardım edecek bi arkadaş...?

---------- Eklendi @ 13:46:59 ---------- Yazıldı @ 12:16:21 ----------

MrTech

MrTech

Üye
merhaba kardeş buna çok acil ihtiyacım var linki yenileyebilir misin ? telefon gavurca oldu ....

---------- Eklendi @ 12:16:21 ---------- Yazıldı @ 12:02:27 ----------

yok mu yardım edecek bi arkadaş...?

---------- Eklendi @ 13:46:59 ---------- Yazıldı @ 12:16:21 ----------

kardeş buyrun ben az önce yükledim oldu size bal gibi rm 495 v7.67 türkçe flash 5130 xpress music için...ayrıca herhangi bi sorunda bana ulaşın 505 969 33 40 sms yada tel ile flash dosyası bilgisayarımda mevcut herhangi bi yolla ulaştırabilirim,saygılar ...

kardes Allah senden razı olsun.bende bunu arıyordum.

caresiz22

Üye
ALLAH cümlemizden razı olsun fakat yeni fark ettim ki flash versiyonu 7.97 fakat ben mesaja 7.67 yazmışım özür dilerim benim gibi istemeden versiyon yükseltip türkçe dil desteği olmadığının sonradan farkına varan 5130 kullanıcıları bunu yüklesin.bir iki küçük oynama ile 7.97 ye 7.95 in türkçe dil dosyasını entegre ettim zaten *#0000# yapınca language de herşey belli olur flash vesiyonu 7.97 dil versiyonu ise 7.95 ama çalışıyor be kardeş...benim bir gecemi almıştı ama uğraştım,inşallah yararlı olur sizlere...

---------- Eklendi @ 00:37:42 ---------- Yazıldı @ 00:35:30 ----------

ayrıca link ölünce bana bu telden ulaşırsanız yenisini çekeriz inşallah,hayırla kalın...

bagatur58

Üye
linkleri yenilersen sevinirim emegine saglik yinede.

MythB

MythB

Üye
istyen olursa herhangi bir ppm dosyasını bana gönderin türkçe yapabilirim orange home screende türkçe yaptm sorunsuz kullanıyorum

mustafa___pala

Üye
kardeşim yenilermisin ya linki adım mustafa :(

- - - Eklendi - - -

şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

kardeş linki yenilermisin acil lazım

- - - Eklendi - - -

by orochi linki yenilermisin

Üst Alt