5130 İle 0.Facebook.Com'A Girmek

Sponsorlu Bağlantılar

tr_lord_tr

tr_lord_tr

Üye
5130uma laf atmayın la kardes sende aynn sunları yap müzük çalara gir seçeneklerden indirilenlere gir adrese git de rttp falan yazıyo sil onu 0.facebook.com yaz açılıncada ana sayfa sen seçeneklerin 2.sinden web servislerine ekle de işin bitince git menüsünü aç seçenekleri belirle de wep servisleri die klasor gibi gösterir aç onu face anasayfa der zati işaretle bitti de git den drek bağlanırsın ii eglenceler bn öyle kullanıyorum :D

samet sağlam

Üye
saolasınız eywallah beyler

basaran_53

Üye
arkadaslar muzik calara gırın seceneklere tıklayın indırılebılenlere gırın adrese gıt e tıklayın rtspİ:// silın yerıne 0.facebook.com yazın bukadar :)

alim_3535

Üye
Arkadaslar Müzik çalardan giriyorum ben ve oluyor . Muzık calara gırın ve seceneklere tıklayın sora ındırılenler var oraya gırın ordan adrese gıt var oraya tıklayın ve rtsp:// yazıo onu sılın oraya yaz sora tamm a tıkla gırersın...

pesimist_ep4

Üye
ark müzik çalardan indirilenlerdenden yapılıyor girin ordan giriyor ücretsiz

topkara15

Üye
allah razı olun kardeşş

alicip43

Üye
Siz giriyosunuzda bende neden Üzgünüz, 0.facebook.com yalnızca belirli cep telefonu operatörleri tarafından desteklenmektedir ve senin cep telefonu operatöründe kullanılamaz.IP adresinizin desteklenmediğini söyleyiniz. diyor:S:S

brqsalvo

brqsalvo

Üye
kardeş çok teşekkür ederim oldu :D

MüsLüm'cü 29

MüsLüm'cü 29

Üye
arkadaşlar 5130 da fabrika çıkışı opera mini yüklü o.facebook.com u desteklemiyor.müzük menüsüne gidin orda müzik çalara git yazıyor orda seçenekler deyin indirilenlere tıklayın web servisleri adrese git ve akış ayarları var adrese git deyin rtsp:// yazan bölümü silin oradan 0.facebook.com adresine girebilirsiniz...

zeynepts

Üye
yardım istiyorum.bnde 5130 var. ya aynı şekilde ben de giriyodum. snra tel bozuldu garntiye gitti geldi giriyorum aynı yerden şu yazı çıkıyo bende "üzgünüz 0.facebook.com yalnızca belirli cep telefonu operatörleri tarafından desteklenmektedir ve senn cep telefonu operatöründe kullanılamaz.. " neden böle oldu önceden giriyodum. yardım :(

yasaroglakci

Üye
"rstp://" silinmesi gerekiyor rstp'yi silip sadece 0.facebook.com yazın açılır.

yasmusay

Üye
girdim ama hala kuruş gidiyoo

byveysel

Üye
Arkadaşım opera miniler sıfır face yi tanınıyor uyumlu değiller. Ama benim avea hattım vardı 'nokia mobi'den giriyordu vodafone te türkcelli bilmem ....

seminerr1

Üye
5130uma laf atmayın la kardes sende aynn sunları yap müzük çalara gir seçeneklerden indirilenlere gir adrese git de rttp falan yazıyo sil onu 0.facebook.com yaz açılıncada ana sayfa sen seçeneklerin 2.sinden web servislerine ekle de işin bitince git menüsünü aç seçenekleri belirle de wep servisleri die klasor gibi gösterir aç onu face anasayfa der zati işaretle bitti de git den drek bağlanırsın ii eglenceler bn öyle kullanıyorum :D

ben de böyle girmeye çalışıyorum 0.facebook.com yazıyorum ama sunucu erişimi yok diyor lütfen yardım edin acil lütfen... :(

MrTech

MrTech

Üye
Telefonun git bölümündende hemende girebilirsiniz.girme işi başarılı olanlar için söylüyorum.girdiğiniz an web sitesine ekle deyin.git bölümüne girin sola tıklayın,seçenekleri belirle,web servisleri,orda yeşil oklu bir ikon var.ana sayfa yada facebook yazar onu işaretleyin bitti deyin.git bölümünden hemen girebilirsiniz.ben şahsen öyle kullanıyorum.daha kolay oluyor. :oke:

aksoy303

Üye
vodafone avea farketmiyor arklar. 5130da oparatörün sayfasından wap siteye tıklayıp ordan bağlanırsınız 0.facebook'a. kontörde gitmez. direk olarak tarayıcıdan bağlanamazsınız

fearless_s

Üye
Müzikçalar - Seçenek - İndirilenler - Adrese git - Yazıyı siliyoruz "http://0.facebook.com"

Bu kadar ;)

• Beğen
Tepkiler: Jrcan1
Jrcan1

Jrcan1

Üye
Adrese git yok mu? yoksa bilmiyom .d

Üst Alt