5130 İle 0.Facebook.Com'A Girmek

Sponsorlu Bağlantılar

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
5130 İle 0.Facebook.Com'A Girmek
arkadaşlar bu işi başaran varmı aranızda ben bir türlü Gİremedim ve ÇEVREMDEKİlerde, her baglantıda kontör gidiyor ve sayfa açılmıyor benim çok eski külüstür telefon bile giriyor kafayı yiyecegim:D

• Beğen
Tepkiler: kadir5, spear_speed ve nebi1986

Crazy_Delly

Crazy_Delly

Üye
dostum benim bilgiğim turkcellerde köntör gitmiyor bütün arkadaşlarıma söyledim denediler tl gitmedi yani sende bir problem var galiba

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
bende degil dostum 5130'larda var herhhalde:D

Crazy_Delly

Crazy_Delly

Üye
evet arkadaşdada 5130 var giremiyor :D

dark_mobile852

Üye
bende 5130 var vodofondan gunluk ınternet paketini yaptım hiç tl gitmedi sende turkcellden bi int paketi falan bul yoksa tabi gider ;)

SilentOne

SilentOne

Üye
yoo beyler bn giriyorum aveadan faceye

spear_speed

Üye
evet ya 5130 turkcell grmiyo .

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
    Konu Sahibi
evet turkcell bir türlü gürmiyor 5130 ile

clonexcell

clonexcell

Üye
opera mini ile m.facebook.com a girebilirsin 1 kuruş falan gidiyor turkcell ve avea ile.
telefonun wap ayarı yapılı ise telefonun normal web tarayıcısından 0.facebook.com bedava girebiliyorsun ama wap üzerinden berbat görünüm sadece yazı. ben avea ile opera mini ile giriyorum. 1 kurus gidiyor resim olsun falan hepsi daha iyi

bhttnky

Üye
ya arkadaslar benim 5130'un menüneden internet ikonuna tıklıyoruz sonra bi alt menüden tarayıcıya giriyoruz ya önceden giriyordu opera mini acılıyordu ama şimdi oraya geliyorum basıyorum hiç birşey acılmıyor nasıl yapabiliriz

DMN42

Üye
bende de bazen 1 kuruş gidiyo.baya oldu ama.çok kuruş gitti neden acaba.internet ayarı : vodafone live

musab0

Üye
müzik çalardan indirilere girin sonra adresi git deyin orda yazanı silin oraya 0.facebook.com yazın girince web servislerine ekle deyin sonra menü=>web=>web servislerinden ulaşabilirsiniz

bilginli_48

Üye
Bende de aynı sorun vardı. Müzik çalardan giriyorum. İndirilenlerden adrese git diyoruz. rtspyi silip 0.facebook.com yazıyoruz giriyor.

mert_07_07

Üye
bnmde 5130 xpm avea bir türlü 0.facebook.com girmiyor :(

wepmaster

wepmaster

Üye
arkadaşlar 5130 c-2 Xpress music ile facebook adresine girilmiyor. yanılmıyorsam oparatörden kaynaklanmıyor...büyük bir ihtimal mini opera tarayıcısı desteklemiyor. başka browserlerden deneyelim dicem aklına farklı browser gelen varsa eklesin linki deniyelim....

PcKoPaTT184

Üye
bencede yha bende de var girmiyor beleş faceye..

Atlas445566

Atlas445566

Üye
çok sol kardeş oldu sonunda girdim 0.facebook a 5130 ile :D

desert41

desert41

Üye
5130 Larda FaceBooka Gırmıyor Cunku Opera Yuzunden Bırde 0.Facebook.com a Gırın .

--------------- Ekleme ---------------

Bende de aynı sorun vardı. Müzik çalardan giriyorum. İndirilenlerden adrese git diyoruz. rtspyi silip 0.facebook.com yazıyoruz giriyor.

Beyler Bunu Dneyın bende Gırdı xD Tesekkur Ederım :ehe

denizgezmiş

Üye
ya ben kaç zamandır bu problemı çözmeye clışıyodum. ama su muzik calardan girin demek istediğiniz bölümü anlamış değilim ? telefon üzerinden bana tarif ederseniz çok sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

tamam yapabildim yardımlar için çok teşekkür ederim

b_cakir78

b_cakir78

Üye
6300 var bende vodafone internet paketıne üye olduğum zaman bırak adresını gunluk 50 kuruşa sınırsız internete gırıyorun takı o gunun sonuna kadar.....

Üst Alt