5130 İle 0.Facebook.Com'A Girmek

Sponsorlu Bağlantılar

_NoMeRcY_

_NoMeRcY_

Üye
Krdş nokia 5130xm'de bn giriyorum nasıl dersen müzik çalara gir seçeneklere bas indirilenlere gir adreser git var orda yazanı sil yap bak nasıl girio, opera desteklemediği için girmio ...eğer dediğim yerden girerseniz telin orjinal tarayıcısı ile acaar ve desteklio 1krş bile gitmio şimdiden bişey deil :D

YooKi

YooKi

Üye
:megafon:
müzik çalardan indirilere girin sonra adresi git deyin orda yazanı silin oraya 0.facebook.com yazın girince web servislerine ekle deyin sonra menü=>web=>web servislerinden ulaşabilirsiniz
:megafon:bu süper çözüm bende de girdi..TEŞEKKÜRLER..

mazpayn0

Üye
of ya bende 5130 war ii hoş güzel ama 0.facebook.com a girmedıgı gıbı opera her seferde 40 kurus alıyor buda benım canımı sıkıyor internet ayarları yapılı degıldır dedıler nasıl yapacagımı solersenız sevınırım

yusu_1307

Üye
muzık,seçenekler,indirilenler,adrese git,adres gırın yazan yere 0.facebook.com yazarak gıreblırsınız

angelus255

Üye
Yaw arkadaşım bende 5130'un standart tarayıcısı hiç açılmıyo ki !!! 0'a uzun basınca normalde telefonun standart tarayıcısı açılması lazım ama bekliyorum bekliyorum açılmıyor! Sadece loading yazıyor...
Aynı şekilde müzik çalardan da 0.facebook.com'a girmeyi denedim ama o da standart tarayıcıyı kullandığı için sonuç aynı... 10 - 15 dk boyunca "loading" vede sonunda servis kullanılamıyor gibi bir hata mesajı!!
Ama aynı zamanda opera mini'den m.facebook.com'a sorunsuz girebiliyorum.. Tek sorun bu sefer para gitmesi..
0.facebook.com'a girmenin başka bir yolu yok mu?? Yada standart tarayıcıyı çalışır hale getirmenin??? :S

musti2091

Üye
saol kardeş.

Doooby

Üye
çoooooooook teşekkürler....bende de girdi az önce.:)
xpress music 5130 u daha dün aldım sonra 0.facebook dedim tarayıcıdan girdi...bide bugün denedim girmedi...:(Allahallah dedim bozdum mu acaba ayarlarını fln die düşünmeye başladım işte ....şimdi int.te çözüm yollarını araştırırken bu mükemmel siteye girdim GERÇEKTEN ÇOK SAOLUN YAAA :) :) :)şu anda giriyoo

SilentOne

SilentOne

Üye
gprs den deneyin girer

manw

manw

Üye
Evet Arkadasşlar Şimdi 5130 Exprees Music Den 0.facebook.com Girmeyı Anlatıyom Ama Girmeyı Başaranlardan Bir Teşekkur Begliyorum !!!!! Tmm xD

Şimdi Yapacagımız İş: 5130 Expres Music den Müzikçaları Açin Sonra Müzik Çalara Git Yazı var ona secenk diyoruz:karşimiza İndirilenler-Kütüp.Güncll-MüzikKütp.Bilgilr secenekleri var onlardanİNDİRİLENLERİ tıklıyoruz ve Web Servisleri- Adrese Git -akış Ayarları var Ordan Adrese git i Seciyoruz ve rtsp:// yazısı var onu silip sadece 0.facebook.com yazıyoruz ve tamam diyerek ücretsiz olarak face desiniz Emeğe SayĞı Bir Teşekkur Yeterli !!!

crazy_2009

Üye
müzk çalarada girgim indirlnlerede girdim adrese gitte dedim yazanıda sildim 0.facebook.com da yazdım tammda dedim ama sonuç = Bağlantı kullanılamıyor Tkrardenyin... ayrdım edin lütfen yaa

burakparfb

Üye
bende de girmio ya çıldırcam

osman123456789+

Üye
olmadı

--------------- Ekleme ---------------

oldu qnq saolunya kaç senedir olmuyodu

aslan14can

Üye
Şimdi Yapacagımız İş: 5130 Expres Music den Müzikçaları Açin Sonra Müzik Çalara Git Yazı var ona secenk diyoruz:karşimiza İndirilenler-Kütüp.Güncll-MüzikKütp.Bilgilr secenekleri var onlardanİNDİRİLENLERİ tıklıyoruz ve Web Servisleri- Adrese Git -akış Ayarları var Ordan Adrese git i Seciyoruz ve rtsp:// yazısı var onu silip sadece 0.facebook.com yazıyoruz ve tamam diyerek ücretsiz olarak face desiniz Emeğe SayĞı Bir Teşekkur Yeterli !!!
(alıntıdır!!!)

muhammed_97

muhammed_97

Üye
bnm vodafone vodafonun sitesinden tlfnuma 0.facebook.com için link gönderiyorum ordan ücretsiz giriyorum bnm sorun yok :10numara:

Patron2o1o

Patron2o1o

Üye
Müzikçalardan gireceksiniz arkadaslar

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
aveadan bedevamı gırmek

muhammed_97

muhammed_97

Üye
beyler bn biliyorum müzik çalara giriyorsunuz seçeneklerden indirilenlerden adrese git war ordan 0.facebook.com yazın girersiniz :;

yasaroglakci

Üye
müzik çalardan 0.facebook.com yada zero.facebook.com öyle giriliyor

leafson

Üye
bendede war avea dan giremiyorum bende tarif edebilirmisinz :ağlarım:

hala girmiyo 2 nide deneedim

rstp:// yazıo yazıyorum devamnı ollmuyo

ademarman

Üye